Witam, okazyjnie udało mi sie kupic puszke no-xploda bez dwoch porcji. Obecnie kończe cykl na storm+sshock, pozniej okolo miesiaca przerwy i dopeiro wystartuje z no xplode. Jako że jest on otwarty, mam pewne obawy aby sie nie zbrylił przez ten miesiąc. Czy można jakoś specjalnie zabezpieczyć puszkę? w jakichś miejscach przechowywac żeby nic sie z nim nie stało?
Jak już jesteśmy w tym temacie, to prosze o porade co ewent mogłbym na przyszły cykl dokupic do no-xploda po treningu? Myślałem na GM...
P.S. Data no-xploda do maja 2012...
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-03-02 16:02:50
Jak już jesteśmy w tym temacie, to prosze o porade co ewent mogłbym na przyszły cykl dokupic do no-xploda po treningu? Myślałem na GM...
P.S. Data no-xploda do maja 2012...
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-03-02 16:02:50
Krzysztof Piekarz