Lista zgłoszonych zawodników:
Seniorzy Elita
76 kg
1 Bartosz Bak Lamator
2 Grzegorz Bak Lamator
3 Daniel Wrzesniewski Zlomiarz Team
4 Marcin Tobera Copacabana
+76 kg
1 piotr baginski berserkers team
2 Piotr Kapral Copacabana Lodz
3 Lukasz Warchol Gracie Barra Poland Team Draculino
Seniorzy Purpurowe Pasy
76 kg
1 Adam Gorny Zlomiarz Team
2 Robert Piotrowski S.K.T. United Gym
3 Marcin Klimczak Grappling Krakow
4 Maciej Kozak Grappling Krakow
5 Grzegorz Mandzyn octagon team
6 Michal Plich Berserkers Team
7 Filip Sadowski Drysdale JJ
8 Damian Stasiak S.K.T. United Gym
9 Robert Zajkowski Drysdale JJ
88,3 kg
1 Dawid Granacki octagon team
2 maciej kaluszewski berserkers team
3 Szymon Stanek octagon team
4 patryk bobrel berserkers team
5 Leszek Jaremkowski Forca brava Opole
6 Adam Jurek S.K.T. United Gym
7 Tomek Kaminski Gracie Barra Poland Team Draculino
8 Lukasz Ksiazek GK
9 Lukasz Ormaniec Gracie Barra Poland Team Draculino
10 Lukasz Zawada Rio Grappling
11 Marek Zbrog
+88,3 kg
1 Karol Migo Grappling Krakow
2 Kamil Olszewski Copacabana
3 Radoslaw Senger Drysdale JJ
4 Krzysztof Skarbinski Alliance
Seniorzy Niebieskie Pasy
70 kg
1 Marcin Ciszek Vencedores
2 Adam Morawiec Vencedores
3 Karol Salamon octagon team
4 Bartek Honczak Lamator
5 Janusz Andrejczuk Alliance
6 Grzegorz Artymiak Grappling Krakow
7 Maciej Czernik Vencedores
8 Krzysztof Flak Grappling Krakow
9 Tymoteusz Frydrych octagon team
10 Arkadiusz Klasa Grappling Krakow
11 Robert Marcol octagon team
12 Jaroslaw Mozdzen Bjj Bochnia
13 Wiktor Siekierka Rio Grappling
14 Norbert Warchol Bielawianka Bielawa
76 kg
1 Igor Wygnanski Lamator
2 Dawid Baran Grappling Krakow
3 DAWID BOGDAN S.K.T. United Gym
4 Marcin Brach Gracie Barra Team Draculino
5 Patryk Deren Sparta
6 Patryk Hryniewicki Gracie Barra Poland Team Draculino
7 Slawek Janowski Drysdale JJ
8 Bartosz Kocierz Kodokan Gold Team
9 Krzysztof Kozuch Drysdale JJ
10 Kamil Popiolek Gracie Barra Poland Team Draculino
11 Lukasz Puchowski Gracie Barra Poland Team Draculino
12 Adam Rzetecki Gracie Barra Poland Team Draculino
13 Lukasz Sajewski
Akademia Sarmatia/Shooters MMA
14 Tomasz Srodon SQRA GOLD TEAM
15 Jacek Stolarski Alliance
16 Krzysztof Suchorabski Copacabana
17 Mikolaj Walenciak Drysdale JJ
18 Jakub Wiktor Zlomiarz Team
19 Milosz Lukowicz Rio Grappling
82,3 kg
1 Marek Bieronski Copacabana
2 Damian Fidala Fido Gold Team
3 Pawel Gadek Grappling Krakow
4 Rafal Gwozdzinski Zlomiarz Team
5 Robert Henek octagon team
6 Przemyslaw Kloc Kodokan Gold Team
7 Sebastian Kolodziej Copacabana
8 Michal Kusyk Drysdale JJ
9 Tomasz Nebeling Alliance BJJ
10 Michal Organisciuk SQRA GOLD TEAM
11 Szymon Przybylko Forca brava Opole
12 Pawel Tomalik Lutadores
13 Tomasz Wawrzycki Forca brava Opole
14 Dominik Wozniak Grappling Krakow
15 Pawel Zasada octagon team
16 Jakub Lotysz Copacabana
88,3 kg
1 Maciej Kaczowka Fizol Team Blekitni Tarnow
2 Pawel Kolman Drysdale JJ
3 Tomasz Kulig Szkola Walki Wrecz BUSHIDO
4 Marcin Wilk octagon team
94,3 kg
1 Bartosz Balut Fizol Team Blekitni Tarnow
2 Karol Gucwa Grappling Krakow
3 Maciej Kosarewicz Kodokan Gold Team
4 Mateusz Krolikiewicz Rio Grappling
5 Jakub Mentel Copacabana Lodz
6 Marcin Miskiewicz S.K.T. United Gym
7 Jarek Ogieglo octagon team
8 Mariusz Tomasik Bjj Bochnia
9 ADRIAN LAGUNIAK S.K.T. United Gym
10 Michal Lapka SQRA GOLD TEAM
+94,3 kg
1 Grzegorz Jablonski Szkola Walki Wrecz BUSHIDO
2 Pawel Kunysz KAITO Stalowa Wola
3 Dariusz Pachut Grappling Krakow
4 Patryk Wysocki MMA Poznan Gold Team
5 Pawel Malocha Drysdale JJ
6 Adam Rejdych Grappling Krakow
7 Marcin Tybura S.K.T. United Gym
Seniorzy Białe Pasy
64 kg
1 Kamil Dziadek Drysdale JJ
2 Bartlomiej Grabowski Bielawianka Bielawa
3 Dawid Kurkowski octagon team
4 Marek Kloskowicz octagon team
5 Sylwester Lewandowski Grappling Krakow
6 Artur Motylski Fido Gold Team
7 Wiktior Paczka Arms Breuken
8 Lukasz Pyzowski Copacabana
9 Kamil Siewiorek Grappling Krakow
10 Michal szczotka octagon team
11 Marcin Zadrzynski Zlomiarz Team
70 kg
1 Roman Baldy Lutadores
2 Lukasz Borowski SQRA GOLD TEAM
3 Jakub Bukowski GK
4 patryk drag berserkers team
5 Mateusz Dziadek Drysdale JJ
6 Robert Furmanski Bjj Bochnia
7 Aleksander Georgas Akademia Sarmatia/Shooters MMA
8 Mikolaj Goraus octagon team
9 Przemek Hryniewicki Gracie Barra Poland Team Draculino
10 Pawel Kolorz octagon team
11 maciej kowalczyk berserkers team
12 Lukasz Kubieniec octagon team
13 Pawel Kwak Gracie Barra Team Draculino
14 Bartosz Orlewicz Grappling Krakow
15 Daniel Parafiniuk Gracie Barra Poland Team Draculino
16 Maciej Pszczolka octagon team
17 Arkadiusz Ptasnik HALNY Nowy Sacz
18 adrian sadzak berserkers team
19 Marcin Sadlo Sparta
20 Bartek Tajak octagon team
21 Mateusz Waligorski Drysdale JJ
22 Sebastian Wasiak octagon team
23 Tomek Wawrzyczek octagon team
24 Woktor Wedzicha Grappling Krakow
25 Maciek Zaborniak Forca brava Opole
26 Tomasz Lapka SQRA GOLD TEAM
76 kg
1 Bartlomiej Cislo Woj-Dan Team
2 jacek cyran berserkers team
3 Mateusz Galicki Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza
4 Krzysztof Klimek Gracie Barra Team Draculino
5 Pawel Koscielniak GK
6 Michal Kosse Drysdale JJ
7 Lukasz Mach Gracie Barra Poland Team Draculino
8 Radoslaw Majewski Bielawianka Bielawa
9 Patryk Malara RGC HUNTA Czeladz
10 Mateusz Moroz Zlomiarz Team
11 Wojciech Ogorek Alliance BJJ
12 Marcin Orzechowski octagon team
13 Konrad Putelbergier Copacabana
14 Daniel Solinski Rio Grappling Club Jelenia Gora
15 Karol Szalowski Copacabana
16 Jakub Szczerba Vencedores
17 Michal Sznajder Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza
18 Sedzimir Szulik octagon team
19 Tomasz Szwed Fizol Team Blekitni Tarnow
20 Wojciech Tutaj Copacabana
21 Krzysztof Wala Kodokan Gold Team
22 Grzegorz Wasik Sparta
23 Rafal Wojtkowiak Bjj Bochnia
24 Lukasz Wotlinski Copacabana
25 Filip Znojek Copacabana
82,3 kg
1 Adam Ambrozewicz Lutadores
2 Tomasz Bartela Grappling Krakow
3 ROBERT BARYLKO S.K.T. United Gym
4 Kamil Dasiak octagon team
5 Sebastian Duda SQRA GOLD TEAM
6 Kamil Dudek octagon team
7 Tomasz Dybiec Grappling Krakow
8 Adam Gandyk AKS Spartan
9 lukasz galazka berserkers team
10 Dawid Galecki Gracie Barra Poland Team Draculino
11 Tomasz Gorski Lamator
12 Pawel Glowczyk HALNY Nowy Sacz
13 Tomasz Karteczka Grappling Krakow
14 Grzegorz Klis Alliance Kielce
15 Karol Konieczny Forca brava Opole
16 Pawel Kolacz Copacabana
17 Maksymilian Kubiak Forca brava Opole
18 Marcin Kulis Grappling Krakow
19 PRZEMEK LENK S.K.T. United Gym
20 adam lewandowski berserkers team
21 Burzynski Marcin Gracie Barra Poland Team Draculino
22 MATEUSZ MICOTA S.K.T. United Gym
23 Marcin Migza Grappling Krakow
24 Adam Muszynski Akademia Sarmatia/Shooters MMA
25 Dominik Olszewski Fizol Team Blekitni Tarnow
26 Sebastian Piechowiak RGC HUNTA Czeladz
27 Boguslaw Piskulak Grappling Krakow
28 Jacek Skowron Alliance BJJ
29 Cezary Stanczyk Fido Gold Team
30 Karol Stepniewski Drysdale JJ
31 Wojciech Szyszka HALNY Nowy Sacz
32 Jacek Wasilewski Fido Gold Team
33 Dawid Weiner Gorlicki Zapasniczy Klub Sportowy
34 Dawid Wroblewski Copacabana
35 Mateusz Lopatowski Fizol Team Blekitni Tarnow
88,3 kg
1 Damian Adamczyk Gracie Barra Poland Team Draculino
2 Artur Bialas Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza
3 Mateusz Bubin Rio Grappling Club Jelenia Gora
4 Adam Cieply Zlomiarz Team
5 Pawel Dudziuk Sparta
6 Jacek Gadomski Zlomiarz Team
7 Bartosz Gierlach Forca brava Opole
8 Bartlomiej Gurawda Rio Grappling Club Jelenia Gora
9 Jakub Kural Bjj Bochnia
10 Karol Marszalek Grappling Krakow
11 Mateusz Miroslaw Alliance BJJ
12 Michal Murawski octagon team
13 Mariusz Skorski Gorlicki Zapasniczy Klub Sportowy
14 Zbigniew Styrna Sparta
15 Lukasz Suchaj GK
16 Lukasz Suchaj GK
17 Lukasz Szostak Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza
18 Livio Victoriano Forca brava Opole
19 Tomek Zarzycki octagon team
94,3 kg
1 Lukasz Comperlik AKS Spartan
2 Andrzej Jaromin Gracie Barra Team Draculino
3 Sebastian Jopek Grappling Krakow
4 Wojciech Kapias Fizol Team Blekitni Tarnow
5 Maciej Lepszy Grappling Krakow
6 Kajetan Nocko AKS Spartan
7 MACIEJ PTASZEK S.K.T. United Gym
8 Damian Stafira GK
+94,3
1 Rafal Jaromin Gracie Barra Team Draculino
2 Jacek Kalkowski SQRA GOLD TEAM
3 Dawid Koltun AKS Spartan
4 Tomasz Majba GK
5 pawel nowak berserkers team
6 Mateusz Radomski Lutadores
7 Michal Twardowski Fido Gold Team
8 arek lewandowski berserkers team
9 Jakub Mikolajczyk MMA Poznan Gold Team
10 Tomasz Zackiewicz Rio Grappling Club Jelenia Gora
Seniorki Elita
58,5 kg
1 Martyna Bak Lamator
2 Ewelina Arendarska octagon team
3 Agata Snoch Drysdale JJ
+58,5 kg
1 Anna Bartkowiak Gracie Barra Poland Team Draculino
2 Agnieszka Gdula Grappling Krakow
3 Sandra Pniak octagon team
4 Natalia Klosowicz Fido Gold Team
Seniorki Białe Pasy
64 kg
1 Amanda Zieba Woj-Dan Team
2 Daria Matera Gracie Barra Poland Team Draculino
3 Monika Mordyl Woj-Dan Team
4 Karolina Gawrysiuk Kodokan Gold Team
+64 kg
1 Jagoda Podkowska Copacabana
2 Anna Solinska Rio Grappling Club Jelenia Gora
3 Agnieszka Szczepanska Forca brava Opole
Juniorzy
58,5 kg
1 Tomasz Paczka Kodokan Gold Team
2 Grzegorz Krzeminski Alliance Kielce
3 Piotr Kurczyk Jujitsu Bytom
4 Wojciech Ludjan SQRA GOLD TEAM
5 Adam Nowak Alliance Kielce
6 Mateusz Wieczorek S.K.T. United Gym
7 Szymon Zjawin Lamator
64 kg
1 Dawid Kareta octagon team
2 Adrian Kocik S.K.T. United Gym
3 Mateusz Kowolik octagon team
4 LUKASZ PAWLIK S.K.T. United Gym
69 kg
1 Wojciech Kasprowicz Vencedores
2 dawid maslow berserkers team
3 oskar pacholik berserkers team
4 Grzegorz Rzetecki Gracie Barra Poland Team Draculino
5 Wojciech Surowaniec KAITO Stalowa Wola
6 Dawid Swaczyna octagon team
7 Michal Wojtaszczyk S.K.T. United Gym
8 Lukasz Wozniczko octagon team
9 Slawomir Zaremba Fizol Team Blekitni Tarnow
74 kg
1 Dominik Biarda Rio Grappling Club Jelenia Gora
2 Michal Bialas Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza
3 Marcin Borsuk Lutadores
4 Maciej Bronski HALNY Nowy Sacz
5 Michal Duraj Lamator
6 Krzysztof Liwocha Drysdale JJ
7 Dawid Oleksiak Gracie Barra Poland Team Draculino
8 Lukasz Pisarek Gracie Barra Poland Team Draculino
9 ADRIAN WROBEL S.K.T. United Gym
79,3 kg
1 Michal Boduszek Vencedores
2 Sebastian Dabinski Alliance Kielce
3 Arek Nowicki S.K.T. United Gym
4 Wojciech Plachciak Sparta
5 Mariusz Szymczyk Copacabana
6 Adrian Til Sparta
+79,3 kg
1 Michal Pacula octagon team
2 Milosz Trzaska Rio Grappling Club Jelenia Gora
3 Mateusz Zackiewicz Rio Grappling Club Jelenia Gora
4 Kamil Buras Copacabana
5 Maciej Depczynski Drysdale JJ
6 KAMIL KACPRZAK S.K.T. United Gym
7 Artur Urbanski Fizol Team Blekitni Tarnow
8 MATEUSZ AUGUSTYNIAK S.K.T. United Gym