SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening prosze o pomoc?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
Cześć. chciałbym poprawić sile wytrzymałość i szybkość w walce.(Pomijając technikę).
Przedmioty które mam do wykorzystania:
Drążek
1 Hantle 15 kg (regulowaną)
Skakankę
Obciążenia do biegania 2x 1.5kg
Worek
Rękawicę bokserskie
Coś o mnie:
Wiek 15 lat
waga 70 - 75 kg
wzrost 160cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Pamiętaj że najważniejsza jest systematyczność, od czasu do czasu zmieniaj ćwiczenia i nie spodziewaj się efektów po tygodniu. więcej nie trzeba pisać bo chłopaki dali Ci już dobre rady, zgadzam się w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Najlepiej by bylo jakbys sie zapisal do jakiegos klubu SW.Tam wszystko poprawisz-sila,wytrzymalosc,szybkosc i technike ktora jest podstawa i nie wiem czemu ja chcesz akurat ominac?

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
Chodzę do klubu a trener polecił nam tą stronę a ja tu już byłem zarejestrowany od pewnego czasu. więc proszę cię o trening na silę szybkość i wytrzymałość A pyzatym to ten trener jest taki że nie ćwiczy nam silę szybkość i wytrzymałość tylko cały czas technikę więc proszę ją pomijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Dziwny ten twój trener... Masz skakankę to skacz- 30 min dziennie ładnie wyrobi ci koordynację i zwinność. Widzę że masz jeszcze worek więc bij w niego seriami. Poza tym możesz jeszcze biegać ew. robić interwały, z przerwami na pompki, brzuszki, walkę z cieniem.

OM NOM NOM NOM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
i tyle to wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Nie wiem co chcesz konkretnie osiągnąć ale jeśli będziesz regularnie robił to co powiedziałem zobaczysz efekty. O ile się nie mylę tobie chodzi o wytrzymałość i szybkość w odniesieniu o walkę- w takim razie trenuj jak najwięcej i sparuj się. Efekty w postaci szybkości i wiekszej wydolności przyjdą same.

OM NOM NOM NOM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
masz drążek więc podciągaj się na nim - wzmocnisz plecy... zmieniaj podchwyt z nachwytem...
pompki, brzuszki (albo i absII) do tego skakanka (i wcale nie musisz zaczynać od 30 minut;P )

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752

:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XIII Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu, 12 marca 2011

Następny temat

boks +jj

WHEY premium