hej mam bardzo ważne pytanie mam 12 lat i bardzo ale to bardzo zależy mi na uzyskaniu płaskiego a właściwie wklęsłego brzucha. nie jestem otyła tylko ten brzuch :/ cały czas jest taki jakbym miała w srodku piłke jest wydęty namaxxxa.!!! nie wiem co mam robić chcę do wakacji miec idealną sylwetke ale jak to zrobić prosze o jakąś dobrą odpowiedz mogę sie pomęczyc fizycznie tylko żeby były efekty błagam o pomoc a właśnie jeszcze musze powiedzieć że kocham słodycze wieć prosiłabym o jakiś sposób aby przestać je jeść bo wiem że to one również wpływają na taki stant mojego ciała :(
DANE:
12 lat,
158,5 cm wzrostu
a w pasie mam 71 cm przed zjedzeniem posiłku!!!!
błagam o skuteczne propozycje pomocy :>
DANE:
12 lat,
158,5 cm wzrostu
a w pasie mam 71 cm przed zjedzeniem posiłku!!!!
błagam o skuteczne propozycje pomocy :>
Krzysztof Piekarz