SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poradźcie - sogi !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
witam - czy kłócie propionatu co 3 dzień a nie co drugi ma wogóle sens ? chodzi mi o to czy wahania stężenia teścia w organiźmie nie popsują / obniża jakości cyklu - chce wziąśc z winkiem i nie chce mi sie kłóć co dziennie - dałbym do tego metke-brana codziennie może "podtrzyma" poziom teścia - co o tym sądzicie ? dobrze gdyby napisał tu ktoś kto tak brał propionat _ dzięki

Jastrzębie rulezz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
trenik86 a robiłes tak kiedys ? brałeś ed i e3d ?? mysle ze metka tez cos podtrzyma i wyrówna (stężenie) obadamy . spróbuje tak z tydzień/dwa i jak bedzie lipa nie bedzie szło itp to zrobie e2d - ale z większości opini wynika że nie powinno byc problemu ! ale dzięki za wypowiedz sogacz leci

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
najlepiej jest co 2 dzien ale co 3 dzien da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Ja bym kuł co drugi dzien i nie dokładał do tego mety. Ale to moja sugestia

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
1-6 100propa e3d
1-4 15 - 20mg ed

wszystkie podstawowe osłonki i suple obowiązkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
" czy kłócie propionatu co 3 dzień a nie co drugi ma wogóle sens ?"

Tak

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
normalnie mozesz
takie wahanie stezenie raczeej nie bedzie mialo wplywu na efekty ,bardziej chodzi oto ze im wahania mniejsze tym cykl zdrowszy;)
ale 3 dni jest ok

moj kolega robil tak sowj 2gi czy 3 cykl i byl to najbardziej udany z wielu wykonanych do tej pory;)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Też tak kiedyś robiłem.
Jest okej

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
1-6prop 100 e3d

1-6superek 100e3d

3-6 wino 20-30ed

Zmieniony przez - Alg w dniu 2006-01-16 12:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
oka dzięka - sogacze poszły - a jeżeli co drugi dzień miałbym brać 100mg - to co trzeci zwiększyć na 150 mg ? tak myśle zrobić co wy na to ? wiadomo każdy dawki dobiera indywidualnie ale na tydzień trzeba wziąść te 300mg minumum z tego co wyczytałem- chce spróbować w tym roku cykli na krótkich estrach zobaczymy jak to wyjdzie ! dzięki !

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no oczywiscie jezeli zaplanowana dawka to 100mg e2d a zmniejszasz czestotliwosc iniejcji to dawke trzeba podniesc:)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
dzięki !!

Jastrzębie rulezz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl z prolo, decy, wina, mety:)

Następny temat

oxydrol...warto?

WHEY premium