SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomysł na dietę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45
Witam!
Mam 22 lata, 96 kg, 183 cm wzrostu od marca się odchudzam, zrzuciłem ze 104 kilo do 96 w tym czasie i teraz moje sposoby (racjonalniej się odżywiałem, ćwiczyłem) przestają działać.
Nie przepadam za standardowymi dietami składającymi się z tylko części pokarmów, lubię jeść rożne rzeczy i nie lubię męczyć się z robieniem posiłków.

Czy dieta w dwutygodniowych cyklach zadziała? Myślałem o tym żeby zacząć cykl od cheat daya i nawcinać się w opór i potem przez kolejne 6 dni robić 2300kcal, następne 5 dni 1900 i kolejne 2 dni po 1500kcal i kolejny cheat day.
Teoretyczne zapotrzebowanie na utrzymanie to (wydaje mi sie wyssane z palca) 3700kcal przy 3-5 treningach tygodniowo (3 dni siłki, jestem w trakcie wprowadzania rowera, pracuje fizycznie kilka godzin tygodniowo).
Podział myślałem żeby zrobić 55% węgli 30% białka i 15% tłuszczu (białeczko może się przydać po siłowni nie?).

Czy to w ogóle ma szanse zadziałać? Czy dzięki czemuś takiemu schudnę? Dzisiaj mam 3 dzień z 1500kcal (chciałem zobaczyć czy wytrzymam) i czuje się spoko, nie widzę żadnych problemow żeby 2-3 dni wytrzymać z tak niska ilością kalorii. Jeśli okaże się to dobrym pomysłem to we wtorek startuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regularnie przyjmowanie posiłków

Następny temat

Alkohol raz na 4 miesiące?

WHEY premium