SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy!!chce podrosnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
Możesz kupić sobie białko w proszku

Marcin
gg13190435

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten wyzej to idiota

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-08-03 21:14:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
psonic mam nadzieję, ze nie o mnie mówisz, bo jak widzisz wpadłem na ten temat i jedynie zedytowałem mój post ze stycznia, który jak widac po dacie był ostatni.

edit: A co jest dobre dla wzrostu naszego ciała? tran? jakies zma? kiedyś słyszałem, no i AOL, wiecie coś na ten temat? dałoby coś z basenem i rozciąganiem? A, i czy ktoś do cholery ma jasno opisane te zasrane cwiczenia w stretchingu albo namiar na jakiś filmik gdzie gośc pokazuje coś takiego ,bo z opisów g**** można zrozumiec, jak sie nie zobaczy i nie doświadczy to *** z tego wyjdzie za przeproszeniem. Soga dam.

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-08-03 21:29:45

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tommac czytaj , przeicez pisze ten wyzej a nie ten na poprzedniej stronie
___
cwiczenia moga pomoc przy poprawie naszej postawy czyli bez realnego wzrostu poprzez wyprostowanie kregoslupa mozemy tak jakby urosnac ( poprzez te wyprostowanie oczywiscie )

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-08-03 21:47:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzrost, to jest temat rzeka, tak naprawde nikt z forum nie da Ci zlotej rady ktora sprawi ze pojdziesz w gore. Sa rozne rzeczy ktore na pewno w mniejszym lub wiekszym stopniu, wpywaja na wzrost ''oszukujac genetyke'' bo to jest glowny czynnik. Ogolnie to sposob zycia, sport, dieta, uzywki + ew wszelakiego rodzaju chemia od HGH zaczynajac konczac na innych lekach typu klonidyna, ktore moga miec na to wplyw.

Edit: Podobno naukowo udowodniono ze mechaniczne rozciaganie typu zwisy na drazku, streching, powoduja intensywniejszy wzrost kosci na dlugosc (tylko do momentu zarosniecia nasad).

Zmieniony przez - Human7 w dniu 2008-08-03 22:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
psonic rozbawiłeś mnie tym tekstem z idiotą Human, wszędzie można zlaleśc drętwe opisy cwiczeń na całe godziny czytania, a czy żaden geniusz nie wpadł na pomysł zrobienia jakiegoś filmiku czy cóś? Przepraszam bardzo, ale nie potrafie zrobic stretchingu czytając te posty, jak to mówiłstarszy budowlaniec do młodszego u mnie w pracy "stój ***u i patrz, bo jak ci powiem jak to zrobic to g**** zrozumiesz"

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu rozbawilem ? koles poleca ni stad ni z owad bialko , bez zadnej przyczyny , bez w sumie zadnego info , ktore moglo by usprawiedliwic takie zalecenie . jak inaczej mialem go nazwac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Kozak ty już gadasz do rzeczy może ktoś wie czy coś takiego jest? (pytanie z poprzedniego postu)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
Mam jeden problem mam 14 lat nie wiem co mnie do tego skłoniło ale pale i nie chce mam 152cm jestem kurduplem i chce podrosnąć proszę o jak najszybsze skontaktowanie sie ze mną na gg mój nr. 7622851 Nawet jak jestem niedostępny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia a ciąża-co wolno, a co nie

Następny temat

Jaką diete stosować aby podrosnąć? Prosze pomocy

WHEY premium