SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10571
witam mam za soba kilka cykli ale robione byly one w czasie gdy nie dysponowalem doslownie zadna wiedza na temat odzywiania suplementacji i stosowania dopingu.robie silke 3razy w tygodniu do tego zawsze biegam 6km po treningu poza tym 2razy w tyg boks tajski i 2razy w tyg submission figthing.poniewaz mam teraz sporo czasu staram sie zapewnic sobie jak najlepsza regeneracje[basen jacuzzi sauna masaz atakze duzo snu].co myslicie oczyms takim 1-10deka 200mg e7d 1-12enan250mg e4d 9-14winko30mg ed.clom 12 godzin po ostatnim wins 3dni po 100mg ipotem az skoncze dwa listki po 50mg.dodac do tego nolve?w trakcie odbloku mam zamiar dac 2 clouty z firmy man i glutamine bcaa.gdy skoncze odblok 2 opakowania novedex xt plus aminokwasy jakis dobry spalacz.oczywiscie dieta jest przestrzegana.prosze o opinie do tego cyklu i odpowiedz czy dobrze rozpisalem odblok.z gory dzieki.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 88

Wzrost: 182

Obwód klatki: 122

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 88

Obwód uda: 61

Obwód łydki: 40

Staż na siłowni: 8lat zprzerwami

Ilość spożywanego białka: 3

Ilość spożywanych węglowodanów: 4,5

Ilość spożywanych tłuszczów: 1,5

Opis przebytych cykli sterydowych: meta solo, oma meta,deka winstrol,winstrol solo

Trening: 3razy silka 2razy boks tajski,2razy parter

Cel cyklu: sila masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2 lata

Poziom BF%: 16

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): do tycia na brzuchu

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: dywan na klacie i plerach

PPM podstawowa przemiana materii: nie wiem

Wyciskanie leżąc (MAX): 130rekord teraz 120

Martwy ciąg (MAX): 200rekord teraz185

Przysiad (MAX): 150rekord aktualny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
po dece HCG by sie przydalo

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10571
niestety nie mam hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
to dokup bo na pewno się przyda !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10571
to ile mam kupic hcg i jak wbijac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
paczka pregnylu dzień po winie 1500u.j e2d przez 2 tygodnie !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10571
ok dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol trądzik - pytanie do znawców

Następny temat

Npp+Propionat+Meta

WHEY premium