SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy powrocie do formy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 98
witam
mam dosc powazny problem, moze zaczne od poczatku
jakis rok temu bylem na cyklu prop + npp, waga 120 kg forma moze nie na zawody ale byla ladna zyla i ogolnie bylem bardzo zadowolony
podczas cyklu zlamalem reke wiec przerwalem cykl i przestalem cwiczyc, pozniej mialem duzo klopotow osobystych przez co zeby odreagowac bardzo poplynolem w balety, duzo alko, koko, tak to trwalo ok pol roku, z dobrej formy 120kg spadlo do 95 kg i brzuch jak u mikolaja- tragedia... od jakich 5 miesiecy wrocilem na silownie i odrazu zaczolem od redukcji, dieta w 100% po kazdym treningu 40 min aerobow generalnie spora poprawa wizualna przy wadze stojacej w miejscu na poziomie 95 ale od jakiegos miesiaca mam poprostu dosc tej redukcji... okropnie sie czuje ze wzgledu na mala ilosc kcal jak i czuje sie strasznie... maly... jednak to 25kg roznicy, i tu pojawia sie moje pytanie, co tu przykuc zeby zrobic z 5kg na + a przy okazji zamienic bojler na kaloryfer? i jak do tego najlepiej dobrac diete?
jeli chodzi o ankiete wstawiam aktualne zdjecia bo gdzies zaposialem miarke,
starz juz prawie 7 lat wzrost 187 waga 95
dieta: praca siedzaca trening 3-4 x week 1,5-2 silowego +40 min aero z tego co wyliczylem to zapotrzebowanie ok 3900kcal i myslalem zeby wlasnie nic nie odejmowac nic nie dodawac utrzyma ten poziom
cykle zazwyczaj robilem po 10 mies i caly czas na tesciu tylko dodatki wymienialem
tak wstepnie myslalem o cyklu prop master 8 tyg po 100mg e2d i bold 12 tyg 325 e4d
i jeszcze jedno pytanie, od kad mam takie zalamanie z ta redukcja bardzo spadlo mi tez libido, w ogule mi sie nie chce... nie mam ochoty bawic sie w tribulusy itp... przykicie z 5k hcg pomoglo by?
pomozcie




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methandienone Bayer

Następny temat

sustanon 250 z winstrolem

WHEY premium