SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Phenylpropionat + NPP do oceny plus pomoc przy odbloku.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
1. WIEK: 29
2. WAGA: 95kg
3. WZROST: 188cm
4. WYMIARY: 
-biceps: 43
-klatka: 120
-udo: 62
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: poczatkowo 3 lata bez przerwy, potem wyjazd za granice I przerwa prawie 5 lat … teraz od roku ponownie bez przerwy
6. DIETA: 
-białko: 250g - piersi, twarog, tunczyk, losos, schab, steki wolowe i do uzepelnienia myprotein whey
-węglowodany: nie licze ale wegle glownie z owsianki,ryzu basmati, kuskus, quima, oraz proste przed i po treningu - banany 
-tłuszcz: rowniez nie licze, do mies dodawana oliva i olivek, z masla orzechowego, avocado i ryb
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1: 100 metki, 2: enan 200 e7d, deca 100e7d 10 tygodni.
8. TRENING: split A+B - 4x tygodniu, kazda partia 2x w tygodniu.
9. CEL CYKLU: dobrej jakosci miesien, optymalny przyrost
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 7 lat temu :/ 
11. POZIOM BF%: 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry, lekki problem ze stawami kolanowymi
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: - wszystko w normie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): endo
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120kg
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: ze wzgledu na bol kolan ciezar jest dosc niki 50-60 kg serie po 15 powtorzen. jednka na maszynach juz nie czuje takich obciazen kolana wiec tam juz sa ciezary ciezsze.

Witam serdecznie.
za jakies 2 - 3 miesiace bede planowal cykl z 30ml test phenylpropionat oraz 20ml NPP wszystko z pharmacomlabs.
150mg e3d test
100mg e3d npp
i tak do wyczerpania zapasow/20 zastrzykow. i teraz jaki odblok powinienem uzyc do tego cyklu ?? mam 30 tab clomidu no i chce dokupic hcg ale nie wiem dokladnie ile, czy 5000 wystarczy ? i kiedy to wziasc. rowniez kiedy zaczac odblok ? czytajac forum zauwazylem ze w prawie kazdym przypadku wymagane/zalecane sa badania krwi przed i po... niestety mieszkam w uk i tutaj nie dam rady ich zrobic... jeszcze przed cyklem by sie udalo ( bede w polsce za jakis czas ) ale po cyklu juz nie bede.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To te przed cyklem zrób, bo jak coś się popsuje to będzie wiadomo co było jak było ok.
To ile tam jest mg w tym teście? 150? To wyjdzie 3 miesiące, więc 5.ooo hcg to mało z 10 byś musiał i 5 w połowie cyklu byś też wbił. Dobrze by było coś mieć też na prolaktynę i estradiol, bo w ciemno będzie szło pct. Do Pct dokup jeszcze tamox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
No to jak dopiero za 2-3 miesiące będziesz planował cykl ,to tak go zaplanuj żebyś mógł zrobić wszystkie badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Jesli jestes endo to zacznij liczyc weglowodany
HCG 15 000, clomidu 30 wystarczy,zaopatrz sie jeszcze w razie potrzeby IA oraz cabaser na prolke

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
dzieki za odpowiedzi. w 1ml jest 100mg dotyczy to i tescia i npp. cykl chyba z tego co obliczylem bedzie jakies 8,5 tygodnia 20 strzalow X 3 dnii to 60 dni / 7 to jakies 8,5 tygodnia... czy to aby nie za duze dawki jak na cykl po tak dlugim czasie / 7 lat ? czy moze powinienem go skrocic troche ? z tego co pamietam jeszcze z 7 lat wstecz to male dawki dobrze na mnie dzialaly, poczatkowo chcialem brac 100mg tesc i 75npp ale nie wiem czy to aby nie za malo... co myslicie ? no i kiedy powinienem zaczac odblok po ostatnim strzale biarac pod uwage ze to jednak troche dluzszy ester niz prop ??


Zmieniony przez - Pandemonium1986 w dniu 2016-07-10 12:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zrób sobie jeden npp 70mg eod i prop 1000mg eod w jednej pompce bijesz, i tak lecisz do końca bicie propa e3d niby można ale , nie jest to dobra wersja zwłaszcza z nandrolonem phenylo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
wnc1964 ale to nie jest prop tylko phenylprop... test i nandro, dlatego wlasnie chcialem bic e3d oba w jednej pompce. tylko nie wiem czy 100mg test i 75mg nandro e3d nie jest troche za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
slyszalem ze ten estr testa jest malo popularny w pl, ale chwala go na zagranicznych forach... jednak dawki ktore chce wziasc sa dosc niskie to pewnie skierowali by mnie do dzialu odrzywek jak bym dal do oceny moj cykl. slyszalem ze test to test niezaleznie jaki ester jednak TPP ma niby duzo mniejsza retencje wody niz enan/cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e3d będzie mało 75 i 100, bij tak jak zaplanowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
ok dzieki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
Panowie odświeżam temat ponieważ jestem już w 6 tygodniu cyklu... zostały jakieś 3 tygodnie i mam pytanie co do rozpiski odbloku. Z zaplanowanej dawki 150 test phenylprop i 100 npp e3d musiałem zejść po pierwszych 3 strzałach do na początku 100 test i 80 npp i stopniowo ( po kolejnych 3 strzałach ) dobiłem do poziomu około 120 test i 100 npp. Miałem ogromne problemy ze snem przy początkowej dawce... ale po zmniejszeniu dawki i suplementacja melatonina i w awaryjnej sytuacji estazolamem problem minął.
W połowie cyklu wbiłem hcg 1000ui co 3 dni łącznie 5000. Zostało mi 10 000 hcg, clomidu chyba z 40 tabs. No i teraz prosiłbym o korektę.
planuje po ostatnim strzale testa zacząć hcg 4x 2500 co 3 dni... po tym wchodzi clomid początkowo 1 dzien 4tabs, 2 dzien 2tabs i wtedy jeszcze 2 tygodnie po jednej tabletce.
Dodam ze nie zaobserwowałem żadnych innych skutków ubocznych poza problemow ze snem, ciśnienie ok, libido podwyższone, brak gino i jajka w normie.
Dzięki za pomoc


Zmieniony przez - Pandemonium1986 w dniu 2017-01-02 23:25:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sus deka odblok

Następny temat

RE: RE: witaj

WHEY premium