SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podbrzusze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
bo jezeli komus sie wyleje do jamy otrzewnej zawartosc to ma wielkie szczescie jezeli przezyje..

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
dobra rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
idz jutro i napisz po lekarzu co i jak, i nie daj sobie przepisac samych lekarstw czy tez gadaniem ze samo przejdzie

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
to mam prosic o skierowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
tak, nie wiem co Ci tam przepisze, sam powinien wiedziec co ma robic zeby bylo dobrze, ja bym dal UKG zeby spr czy nie zaszly jakies zmiany jak nie ma to spoko.
Wtedy bedziesz myslal czy nie ma np. promieniowania bólu z odcinka ledzwiowego

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
Czytałem o wyrostku i piszę , że bol jest po prawej stronie a mnie własnie boli dokładnie w tym samym miejscu tyle że po LEWEJ stronie. Co tam moze wystąpić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
dyda powiesz cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
hmmm... jak brat mial wyrostek robaczkowy to przed dzien bolal go caly brzuch, pozniej lewa strona, okolice pepka i na samym koncu w okolicy wyrostka robaczkowego.. tyle ze to byl ciagly ból

Hmm tworzy sie stan zapalny(wyciecie go to akurat zabieg) a od momentu kiedy peknie.. zaczyna sie odliczanie

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
ale u mnie to raczej nie jest wyrostek bo boli juz koło tygodnia. Wczesniej też czasami coś lekko zakłuło(po jedzeniu zazwyczaj) i przestawało szybko. Ale teraz to boli nawet przy chodzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
wiesz to takie igranie... mnie bolal brzuch przez podajrze 4 dni pod pepkiem na lewo... i nie szedlem do lekarza dzien przed pilem wódke paprykowke a ze zle toleruje ostre potrawy to z tym to wiazalem. Ale skoro u Ciebie nie ma zadnego mechanicznego urazu np uderzenie, czy operacja i odzywiasz sie dobrze.. to tydzien to bardzo dlugo czekasz

Chociaz tak sie zastanawiam skoro nie bylo zadnej ingerencji w okolice brzucha, to samo krwawienie sie nie zrobi.. no chyba ze masz wrzody. Jest troche kombinacji:/

pain is a weakness, which leaves in time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łąkotka przyśrodkowa

Następny temat

Cukrzyca ? ;/

WHEY premium