SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podbrzusze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
a jaki to jest rodzaj bólu ?? ... mnie kiedys tez tam bolało ale ja naciągnąłem mieśnie podczas treningu siatkowki , jakos za bardzo sie wyciagnąłem do piłki i sru :P u mnie to był taki kłujaco-piekący ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
u mnie nijaki taki trudo okreslic. Najbardziej boli po lewej stronie. Dzis jak grałem w piłke to np nie dałem rady biegac bo bolało ze nic sie nie dało , przy chodzeniu też boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Jak z układem pokarmowym?
ile razy stolec robisz?
jakiego koloru...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
ostatnio jakos na czarno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
nie chce Cie martwic ale powody czarnego stolca zazwyczaj smolistego moga byc dwa
- zazywanie duzej ilosci zelaza
- krwawienie
Na Twoim miejscu od razu bym szedl sie zbadac, jesli to krwawienie a wydostanie sie do otrzewnej to bedzie nieciekawie

BTW... nie czujesz sie ostatnio jakos slabiej ?

Zmieniony przez - dyda77 w dniu 2009-05-17 10:56:28

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
nie , no moze oprocz tego że śpiący jestem jakoś. Wg Ciebie to krwawienie? A jak ma sie sprawa z tym żelazem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
Przyjmowanie zbyt duzej ilosci zelaza w lekach
Ale skad ten bol ciagle? skoro jest to czarny stolec... nie wiem czy smolisty?
Mogło peknac jakies naczynie i krew powoli kapie do srodka
Pewny nie jestem bo trzeba by bylo zrobic badania. jak brzuch tak dlugo boli to cos sie musi w nim dziac
Idz do lekarza i bedziesz mial jasna sytuacje:)

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
pocieszyłes mnie . Ale co takiego mogłoby się stac ze te naczynko pękło? Jak to mogło sie stac? Pytam teoretycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
Nie pamietam jakie moga byc przyczyny, wiem tyle co sie dowiem na ostrym dyżurze.. bynajmniej nie chodzi o film.
Luz na sprzecie, lepiej dmuchac na zimne idz zrob sobie UKG.

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
Jeszcze mnie momentami tak jakoś szczypie i popiekuje tak regularnie co troche czasu jakby cos leciało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łąkotka przyśrodkowa

Następny temat

Cukrzyca ? ;/

WHEY premium