SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podbrzusze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
a badales sobie brzuch ? w sensie czy jest normalny miekki ? czy moze miejscami twardy ? Sa jakies zmiany koloru skory ?

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Mówisz że boli cie podbrzuszze... Z prawej strony ? Być może to wyrostek... ;// Proponuje zajrzeć do lekarza i zrobić USG .

Nie zawsze szybko znaczy dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
CHyba normalny.Ze dwa cm w lewo i w prawo od pępka jakby troche twardszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
z lewej strony go boli, po 2 wyrostek wcale nie musi dawac bolu z prawej strony... zapalenia wyrostka tez nie mozna wykluczyc, ale watpie ze to on. tyraj do szpitala

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
Nie mam jak. jutro z rana pojde do rodzinnego i co mu powiedziec? oco dokładnie poprosic? Bo on lekarz raczej taki... sredni , na co go nakierowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
hmm, czy ja wiem czy czekac do jutra?ja bym poszedl do szpitala na izbe. no ale jak uwazasz. Jesli to o czym mowie to sprawa nie cierpi zwloki, bo jak sie wyleje to bedzie pozamiatane... ale mam nadzieje ze nie mam racji

Normalnie powiedz mu ze Cie boli, od kiedy, ze masz czarny stolec, powiedz mu jak z samopoczuciem... zapytaj sie co on na to jezeli to krwawienie, moze zdarzyly sie jakies zaslabniecia?, niech Ci brzuch zbada. Jezeli lekarz sredni i wiesz o tym to czemu idziesz do konowala ;D

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
Jestem wiesniak ze wsi jestem i nie mam szpitala wiec wiesz. mam tylko rodzinnego nie daleko wiec tylko to. Czyli wg Ciebe co to jest i czym to grozi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
ja Ciebie nie badam, wiec tylko strzelam zkladajac najgorsze, bo po co Ci bede mowil ze samo przejdzie skoro tak moze nie byc
Jesli to bedzie krwawienie i Cie szybko zdiagnozuja to Cie rozpruja, wykonaja tamponade, zaszyja i pojdziesz do domu. Jesli to zbagatelizujesz a to sie wyleje, nastapi wstrzas, pojedziesz do szpitala rozpruja Cie .. i za pewnie juz nie pojdziesz do domu.

zdrowia

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
. i za pewnie juz nie" Ja wiem z e to tylko hipoteza. Ale co znaczy ten cytat: . i za pewnie juz nie" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38211
Właśnie wróciłem ze spacerku i boli mnie dokładnie gdzies 3-4 cm od pępka w lewo i od tego miejsca gdzies tyle samo w doł. W tym miejscu czuje jakis ucisk dziwny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łąkotka przyśrodkowa

Następny temat

Cukrzyca ? ;/

WHEY premium