SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pobicie na piotrkowskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10171
Witam.

"Nie wiem czy slyszeliscie o tym, ale jak to w Łodzi bywa dzieja sie tu rozne dziwne rzeczy. Grupa mlodych ludzi (czytajcie ****a d****i) z kamera w reku wyszla na Piotrkowska (slynny łódzki deptak)w celu skopania jakiegos chlopaka. Po nakreceniu kilku scen rodem z Matrixa (niestety bity koles nie unikal ciosow jak Neo) przeslali kasete do Gazety Wyborczej. Oczywiscie wybucha skandal bo okazalo sie ze chlopak ten bity byl w zasiegu kamery monitorujacej Piotrkowska. Jak ktos jest ciekawy w jaki sposob dresiarze radza sobie z codzienna nuda to tu jest link: http://www.edi-fight.prv.pl/
To jest naprawde dla ludzi o mocnych nerwach, poniewaz to wydarzylo sie NAPRAWDE.
A to artykul GW: http://www1.gazeta.pl/lodz/1,35136,1526085.html "

Mam takie pytanko, jesli ktos przeczytal caly artykul albo zobaczyl filmik, do jakiegos stopnia mozna sie w takim przypadku posunac jesli chodzi o samoobrone? Chodzi mi takze, jakich srodkow mozna uzyc.....zeby nie zostac przy tym skazanym na 25 lat przez nasze ******lniete prawo.
Pozdrawiam.

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
sprobuj Edi_fight kiedys bylo pod takim tytulem

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Ci "ludzie" (atakujący) są chorzy na umyśle ... jak chca sie bic to niech wyskocza sam na sam z jakims zawodowym bokserem albo karateką itp itd.
Szkoda słow ... niestety w polsce jest coraz wiecej takich "ludzi".
Teraz idac po ulicy trzeba sie tylko rozgladac czy skąś nie leci w twoim kierunku jakas siekiera, mlotek , kij noz itp itd.
Takich "ludzi" powinno sie .... grrrrr. szkoda słów.
Nie mozna ich do zwierzat porownac bo zwierzeta bym obrazil. Zadne zwierze nie atakuje drugiego bez przyczyny.

Ekhm



https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=91981

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10171
Zgadzam sie z toba i mysle tak samo, ale nie wiesz czasem jak to jest odnosnie moich pytan ?
Pozdrawiam.

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
kurde nie chcą mi sie rozpakować te filmiki
czytałem artykuł- na takich s****ysynów to ekipe treba zmontować i skatować do nieprzytomności, albo pojedyńczo każdego wyłapywać i łamać ręce, nogi, co popadnie A jak czytam, że nikt z przechodniów nie zareagował to mnie ****ica bierze. Przechodnie powinni dokanać samosondu na tych wieśniakach, a nie odwracać głowe.
Jeśli chodzi o samoobrone to raczej jeden na 4 marne szanse szczególnie, że tamten typ był z dziewczyną (bo tak to z***ać jednemu i w długom, jak drugi za tobą pobiegnie to się zatrzymać i to samo). Rozwiązaniem jest broń (nóż, pałka teleskopowa) tyle, że to już by było przekroczenie obrony koniecznej, a ci idioci oskarżyli by cie pewnie o napad. Poza tym oni też mogli mieć sprzęt i to mogłoby ich sprowokować do użycia.
Ja bym na miejscu tego kolesia zebrał bym ekipe i zrobił krwawy odwet- nie ma sensu liczyć na sprawiedliwość.


nie bądź jak agentura- zbytnio towarzyski
bądź bliski dla bliskich
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Film ciagne dopiero, ale to co pisze gazeta !!!! W każdym razie jak podaje gazeta :
Łódzcy policjanci po informacjach przekazanych m.in. przez "Gazetę" zatrzymali wczoraj wieczorem trzech bandytów, którzy brali udział w bójce na ul. Piotrkowskiej. Czwarty już zdarzeniu trafił do aresztu za kradzieże.
Tak że goscie już siedzą ale na swoje własne życzenie cholera go wie ilu tak skatowali bez kamery. No cóz teraz wiem dlaczego mam zawsze przy sobie batona.


A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10171
Wlasnie obejrzalem filmik, no....slabo sie robi poniewaz ci dresiarze to jakies picki, ktore zwykle padaja po jednym ciosie. Koles siedzial praktycznie nieruchomo, a ci i tak go trafic nie mogli, boze, wyciagnac tylko jakiegos Benchmade'a (najlepiej AFCK AXIS ) i porobic im pare usmiechow, prymitywy takie, ze szkoda gadac.

Natolin: wlasnie o cos takiego mi chodzilo, jak z nozem albo z teleskopowka, nic nie mozna zdzialac ? Nawet takiemu nog rozcharatac albo ramion ?? Przeciez jak ten koles byl z dziewczyna to chyba smieszne by bylo, jakby dresiarze oskarzyli ich o napad....

Pozdrawiam.

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Ja to takich wieśniaków nienawidze. Jakieś 4 miechy temu wracałem z treningu z kumplami i taka grupka dresów, całkiem dotyranych, przyczepiła się do nas w tramwaju. Teksty do nas dawajcie kase bo w******l itp My siedzimy spokojnie kazdy mówi że nie ma kasy, dojechaliśmy do przystanku i zaczynamy wysiadać, a oni w tedy od tyłu na nas z łapami. Centrum, dosłownie sam środek Warszawy (pod Rotundą) godzina ok 22/23.00 nagle cały przystanek opustorzał, ludzie pochowali się za wejściem do podziemi. Zaczeła się zadyma (chociaż trwała pewnie z 30sekund dla mnie jakby 20min wszystko widziałem w zwolnionym tępie). Jednemu wypłaciłem prawy i lewy prosty (jestem leworęczny) oparł się o tramwaj mój kolega zacząl go butować, jeden szamotał się z moim drugim kumplem wypłaciłem mu piękną mawaszke, upad waląc głową w barierke(wcześniej wyłapał jeszcze serie od tego mojego kolegi), pamiętam patrze na niego a on nieoprzytomny leży krew na mordzie i zupełna dętka, w tym czasie za moimi plecami dwóch dresów było już na ziemi pod butami moich kolegów, Jeszcze jednen ten co najwięcej kozaczył stał na nogach (my byliśmy zajęci jego kolegami a on nawet im nie pomagał tylko stanął z boku a najwięcej kozaczył) podlatuje do niego a on podnosi ręce do góry i mówi "Chłopaki prosze nie bijcie"
Rozjerzałem się dokoła napastnicy leżeli na ziemi w tym dwóch zaliczyło KO i kompletnie się nie ruszało, szybko podnieśliśmy nasze torby z ziemi i spieprzyliśmy do podziemi i do metra. Pamiętam jak jakiś facet z tego tłumu co się schował za wejście krzyknął do nas "brawo dobrze im zrobiliście"
I byłem dumny przez następne 2 tygodnie bo sobie pomyślałem, że zanim następnym razem taki idiota kogos zaatakuje to dwa razy pomyśli.

nie bądź jak agentura- zbytnio towarzyski
bądź bliski dla bliskich
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10171
Nie pozostaje nic innego jak rzucic sog'a
Pozdrawiam.

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Demize poczytaj o obonie koniecznej http://www.bractwo.osw.pl/Ustawy/ustawa1.htm#Obrona konieczna oraz podwieszony temat "Samoobrona, a Konsekwencje"

nie bądź jak agentura- zbytnio towarzyski
bądź bliski dla bliskich
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10171
Dzienx.
Chyba juz slepne na starosc, ze na wieszaku tego nie zauwazylem
Pozdrawiam.

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13308
No nie ja nie mogę i jak tu być bezpiecznym, powiem wam tyle TRZEBA ZMIENIĆ POLSKIE PRAWO!!!!! MAMY JE ZBYT ŁAGODNE, WDŁ. MNIE ONI JUŻ POWINI BYĆ NA KRZESEŁKU, PRZYSIĘGAM ŻE JAKBYM MIAL BROŃ I BYŁ PRZY TEJ SYTUACJI TO BEZ WACHANIA STRZELIŁBYM IM W ŁEB niech ktoś mi prześle ten film bo kurcze blokneli stronę [email protected] Ach ta polska rzeczywistość

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

streetboxing

Następny temat

konsekwencje bójki

Wiecej