SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plytki sen

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Ellis z tego co wiem to w sprzedazt sa dawki 2mg i 5mg

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
niezjade z posilkiem nizej niz godzine bo zanim zasne to bede juz np 2 albo wiecej godzin od ostatniego posilku a teoretycznie juz wtedy mozna miec niedobory bialka, ellis a jaka dawke wegli polecasz do tego posilku,duzo niemoze byc bo sie na bank mi odlozy w postaci tkanki tluszczowej, mam do tego tendencje jesli przesadze z ww, i rozumiem ze to maja byc wegle proste tak? a w jakiej najlepiej postaci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
sorki pomylka chodzilo mi o ww zlozone oczywiscie, zle napisalem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
LUKI moja wypowiedz wynika z faktu, że spotkałem się na zgranicznych forach z opiniami, że niektórzy żle reagują, już na dawkę 3 mg, a dawka 1 mg jest idealna, oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ale małe dawki mogą być również pomocne, a w niektórych wypadkach lepsze, więc na początek proponuję ostrożność i indywidualny dopasowanie. Trudno mi zalecić konkretną ilość węglowodanów, musisz sam spróbować co będzie ok. może na początek wypróbuj jogurt.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-01-06 15:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
walne sobie jogurt owocowy i melatoninke mam nadzieje ze pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
najpierw jogurt jak nic nie da to pomyślisz o innych dodatkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
zrobie tak jak mowisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2229
Mi mleko, jogurt, twaróg czy inne taki w ogóle nie pomagają. Cierpie na bezsenność która objawia się tym że że nie ważne o której bym się nie połozył to i tak zasypiam gdzieś tak o 3 w nocy. Przyzwyczaiłem organizm do tej godziny a to ze wzgledu na uczenie się po nocach (wszystko zawsze na ostatnią chwile zostaje ) i nic z tym nie moge zrobic. Poszedłem do apteki i farmaceutka odradziła mi melatoniny stwierdzając "hormon to jednak hormon" i dała jakieś tabletki ziołowe. Nie dość ze nic mi nie pomagają to jeszcze musze co godzina po nich wstawac i do kibelka lecieć Czy skazany jestem na wizytę lekarską??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile żółtego sera w żółtym serze?

Następny temat

wszystko ok??

WHEY premium