SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko ok??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
Witam
Miałem zacząć ćwiczyć od stycznia lecz jeszcze z powodu kontuzji nie moge. Może uda sie od połowy lutego. Mam 20 lat waże ok 60 kg. Wcześniej nigdy na powoażnie nie ćwiczylem. Codziennie wstaje rano o 6 i wracam ze szkoły ok. 17 więc z doskonalą dietą bedzie cieżko. Rano po przebudzeniu codziennie łykne multiwitamine, tran, omege 3 i magnez. Poza tym wypije 15 gram oliwy z oliwek. Oczywiście zjem śniadanie ale nie idealne. W szkole kanapki z białym serem lub wędlina oczywiście z chlebem razowym. W dni treningowe wezme w pojemniku ryż lub sałatke. Obiad to 20 gram oliwy z oliwek, omega 3 i coś co mama zrobi. kolacja to jakaś rybka i kanapeczki i 15 gram oliwy z oliwek. Przed snem zawsze tuńczyk w puszce. Czy naprawde jest tak żle. Nie pisalem nic o treningu bo jeszcze ne wiem w jakie dni. Codziennie dużo wody, czerwonej herbatki troszke i soczki(mama ma taniej). Naprawde nie mam kasy na odżywki. Może jakieś witaminy czy coś innego z apteki bo mam tam ciocie i taniej da. Dziekiuje za odpowiedzi. Cześć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
warzywa i owoce oczywiscie codziennie. Troszke mleczka też. Chciałem dużo jajek ale rodzina wybila mi to z glowy. Mam w rodzinie wielu lekarzy i na wiegili to byl przeze mnie temat nr. 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
czy ktoś sie wypowie?????????????????????????/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
jeżeli dasz wszystko w odpowiedniach ilosciach , porach i połaczysz to z siłownia to będzie ok
pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plytki sen

Następny temat

carbo + baiłko

Wiecej