SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

platki na drugi dzien

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
nie chce mi sie wstawac wczesniej do pracy i robic sniadanie dlatego mysle zeby zrobic je dzien wczesniej tylko ja sie to ma z platkami ? zalac je goracym mlekiem dzien wczesniej a na drugi dzien podgrzac czy jak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
taka opcja odpada,tzn nie odpada ale na drugi dzień będą one masakrycznie napuchnięte i z płatków zrobi ci się ciapaja

ja bym w takim wypadku polecał placki z przepisu studentskiego

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-09-25 19:57:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
piszesz : "na drugi dzień podgrzać" tak czy siak bedziesz podgrzewał to tylko płatki wsyp wczesniej do miski a na drugi dzien podgrzej mleko i zalej.Gotowe

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
ale trzeba zalac bardzo goracym mlekiem bo sa surowe a zeby mleko sie zagrzalo trzeba wstac wczesniej i wstawic :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
zastanawialem sie nad tym plackiem tez ale przeciez ne mozna mixowac surowych platkow owsianych trzeba je zalac tym wrzatkiem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Mozna mixowac surowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
surowe platki owsiane ? to dlaczego kazdy pisze ze trzeba je zagtowac tak jak instrukcja na opakowaniu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
nie każdy! można mixowac surowe, robisz z tego odpowiednie danie i pużniej poddajesz je obróbce termicznej i nie koniecznie musi to byc gotowanie!

co do pytania głównego to np mi też sie nie chce z rana tego robic i wieczorem gotuje płatki w małej ilosci wody (krótką chwile) i zostawiam do rana, pużniej dodaje do tego przegotowaniej ciepłej wody zeby gluta rozbełtac, dodajje reszte składników zeby posiłek był pełnowartosciowy i micha gotowa w niecałe 5 min.

zdr.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do sprawdzenia

Następny temat

redukcja czy już rzeźba??

WHEY premium