SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piiiiip

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 162
hihih, SaLvAtIoN,ale wtedy narusze regulamin...wywala mnie i inni beda mieli jakeis esy do mnie...nio bo w koncu nie mam fotek na silce,czy podczas cwieczen,chociaz...hmmm,ale ejsli mam to nie na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Daj zwykle jakies swoje fotki

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brutus zazdroscisz....

Moderator w dziale "Telenowela" na stronie...jak chcesz wiedziec na jakiej to zapraszam na GG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 162


ojoj,ale ja nie mam za cieakwych fotek:/,niom wiec jesli chcecie to daje jakeis tam swoje...ble ble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
Dalo sie cos z tym zrobic: Hormon wzrostu, cwiczenia rozciagajace (kregoslup) np. zwis na drabinkach rozciaga kregoslup w odcinku ledzwiowym, ale teraz to juz na to troche za poozno. Jesli faktycznie zaczal pakowac, kiedy juz przestal rosnac to wszystko oka. Dobrze, ze kocha to co robi.

To jest Sportowe (nie Kulturystyczne) Forum Dyskusyjne, mozesz zamiescic swoje fotki, nie musza byc z silki

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
hmm masz SOGa ratowniczka, lubie takie dziewczyny

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 162


kolejna fota...to juz podczas pracy no i mozna powiedziec ze w czasie jakeigos rodzaju treningu bo w koncu plywanie to spory ,hihih....
aaa,nie patrzcie na dol poprzedniej foty,bo te skarpetki i bucik nie bardzo pasuja,ale to tak jakos nie bylo planowane zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Koles przegina z kapturami z deka,a Ty fajna jestes,bedzie z Ciebie niezla foka .

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"To pan CHYTRY asi konstatoval po kure kde nabral 10 kg a potom 9,5spadnull.
Chachachacha.
To ale neni chyba testosteronu.......Chlapce az budes mat odcvicene tolko co ja tak potom mozes do toho vypravat.........Mam najradsej takych ako ty infrastellar 60 kilovych borcov co do vsetkeho pindaju a pritom tomu*****a rozumia........Ja nikomu ten testosteron nezakazujem ani neprikazujem ja som len napisal to co je uz davno odskusane........
Zatial pekny den"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 162


seba,on zaczal cwiczyc,jak juz przestal rosnacccchih,niom kocha kocha...i to bardzo...ale weisz co??najbardzij zaluje tych dzieciaczkow,ktore mozliwe ze bedzie uczyl,poniewaz jest na awf-ie,nio baa,chyba ze myknie gzies indziej do roboty(i to jest bardzo prawdopodobne-nio i brzdacow nie ebdzie meczyl )
Souldrinker hihi,zachcialo mi sie smiac z FOKI, cos o tym wiem, tzn.o tym okresleniu, hehe, i mi jest baaaaaaaaaaardzo glupio jak ktos tam na mnie wola, wole innaczej...mam wymienic swoje ksywki(jest ich duuuuuuuuuzo)?np.malenka,malutka,malenstwo,mala,maluchna,szeregowa(grrr,nie lube tego),sypus, cipek(nieladne takie,a bleee),aniolek,rybcia,mysia i duuuuuuuuuuuuuzo innych,nio a co do foki to strasznie mi jest glupio jak ktos tak na mnie wola,a sa takie osobki,buuu
kolejan fotka

ups,ale sie rozpisalam...ble ble
aaa,no i dla chlopakow sogi oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Dobra ratowniczk'o to niech bedzie np. NIUNIA moze byc ?

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"To pan CHYTRY asi konstatoval po kure kde nabral 10 kg a potom 9,5spadnull.
Chachachacha.
To ale neni chyba testosteronu.......Chlapce az budes mat odcvicene tolko co ja tak potom mozes do toho vypravat.........Mam najradsej takych ako ty infrastellar 60 kilovych borcov co do vsetkeho pindaju a pritom tomu*****a rozumia........Ja nikomu ten testosteron nezakazujem ani neprikazujem ja som len napisal to co je uz davno odskusane........
Zatial pekny den"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ja, GroH i nasza masarnia!! :-)

Następny temat

Stare foty, których jeszcze nie dawałem...

WHEY premium