SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy Cykl Test Cyprionate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dopiero teraz zobaczyłem, że ty masz prawie 2m, 88kg i 4pare w udzie. Ja bym proponował narazie więcej jeść, bo cykl nic nie da, nie kłamię, zrobisz jak uważasz, ale koryto to priorytet, podbij tłuszcze łatwiej będzie kalorie wyżej trzymać,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
probowalem podbijac tluszcze , to waga skacze 2 kg , ale wszystko idzie na brzuch ,jak odstawie to tydzien i wracam do teej samej wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
krasa1991
Robie ,ale priorytetowo zaczne za 2 tyg , bo zmieniam silownie z prywatnej na profesionalna z maszynami.

Czyli odradzacie ten cykl , jako pierwszy i z tym stezeniem?


Przez najblizsze 6 miesiecy nie potrzebujesz maszyn do rozbudowania nog.wystarczy sztanga,stojak,hantle

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tą dietą co widnieje w ankiecie to pomyłka co nie? Bo ja sobie nie jestem w stanie wyobrazić jak ktoś Twoich gabarytów je 3koła węgli, Napisz co to zjadłeś wczoraj dokładnie, zobaczymy gdzie jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
staram sie trzymac 3000 kcal dziennie w tym okolo 200-250 g bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
tak jak pisalem w ankiecie , moim celem jest wskoczyc na odpowiednia wage do mojego wzrostu , przy czym nie miec w pasie 20 cm wiecej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
kreatynę już próbowałeś bardzo dobry suplement,z dietą dobrą będzie progres szczerze wyniki , trochę masz słabe na doping.
Ja wziałem się za doping po jak miałem 32lata , a progresy robiłem na jedzeniu suplach i treningu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Jak rozbudujesz nogi to kilka kg zyskasz na wadze

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
tak wspomagam sie kreatyna , supplementami takze (bialko i weegle)

Moze zwiekszyc dzienne spozycie kcal przypuscmy do 3200 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
Napewno wezme teraz pod uwage bardziej trenning nog
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dobry cykl na duuuza mase

Następny temat

Pierwszy cykl metka pytanie ?

WHEY premium