SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierś gotowana

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
Witam , może i to głupie pytanie ale sam nie wiem ugotowalem sobie 600g piersi ugotowana waży teraz 355 g jak mam to rozumieć . jak chce zjesc posiłek z 200g piersi mam gotować 400g ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
jak chcesz zjesc posiłek z 200g piersi gotujesz 200g piersi.
produk waży sie przed obrobka termincza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
no to ugotowalem sobie 600g piersi na 2 dni po ugotowaniu waży 355 g : O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
A sam jestem ciekaw czy w tej piersi jest tyle samo np; bialko co przed obrobka termiczna ??

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Tyle samo, ugotowane mięso traci na wadze, ale nie na wartościach odżywczych. Wszystko się liczy przed obróbką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
chyba nie, to dlaczego zaleca sie gotowanie na parze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Bo jest najzdrowsze pod kątem mikroskładników. Ilości białka się prawie nie różnią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna

Następny temat

Chcę troche zgubić ...

WHEY premium