SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasza /Ryz gotowana powyzej 20min

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Które przyrządzenie ryżu/kaszy jest lepsze dla naszego organizmu.
15min tak jak jest zalecane, wszystko ma swój kształt i czuć każdą co jemy :D Czy 20-25min gotujemy i już mamy lekką papkę. Prosił bym też o wyjaśnienie dlaczego tak, jaki jest - i + tego i tamtego. Dziś do wygrania SOG, sponsorowany przez Lemona =]

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zwykly bialy po treningu bedzie ok.tak to w ciagu dnia cos o nizszym IG,Ekto nie musza tak uwazac na IG jak endomorficy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ta Lekka papka to juz wyzsze IG produktu, poza tym dluzsza obrobka termiczna powoduje wiekszy ubytek mikroelementow

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Rozgotowany ryz jest latwiej i szybciej strawny no i ma wyzsze IG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
chyba ze mowimy np o ryzu brazowym....wtedy te 20min to bedzie troche malo...ja zwykle gotuje 25-27min a zalecenie na opakowaniu to zwykle 30min

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
PODSUMOWUJĄC zdrowsze jest jedze max 15min gotowane, ze wzgledu na to że Zachowuje swoje wartości, dłużej jest trawione przez organizm, ma niższe IG :>
Seewy zostańmy przy Ryżu białym.

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2009-04-29 10:39:07

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Dlatego nie uzywam brazowego za za dlugo sie gotuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
po treningu jest zalecane zjedzenie czegos o wysokim IG-ja rozgotowuje ryz wtedy jak chce zrobic koktajl,do tego bialko,mleko i jest oki!!!Ale to nieraz tak na szybcika!!
A tak to lubie jak jest aldente-leciutko twardawy w srodku!!!

UPS ZAPOMNIALEM EDYTOWAC

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-04-29 10:44:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
po treningu zalecane sa weglowodany...a czy to wysokie IG bedzie czy niskie to juz nie bedzie mialo wiekszego znaczenia tak naprawde

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
NO TAK.
ale po treningu chyba zjesc lepiej ryz bialy niz brazowy,makaron bialy,ziemniaki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
czy lepiej? zadnej roznicy Ci to nie zrobi :)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
W kazdym badz razie ja jem bialy!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gramaruta kasz, ryżu, płatków owsianych

Następny temat

Jak wyeliminować nadmiar tłuszczu z bioder i środkowej części brzucha?

WHEY premium