SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

picie wody a raczej niepicie wody

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
No cos Ty Moge miec problemy z piciem wody ale nie jestem neurotykiem:>:P

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
osoby szczupłe, z mniejsza iloscia tkanki tluszczowej piją więcej


to widocznie jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule, bo pije zawsze i duzo . Na treningu , w domu zawsze woda kolo mnie stoi , do jedzenia potrafie wypijac ponad litr wody/sokow. Pije duzo choc nie naleze do szczupłych osob o niskim %bf (niestety )


pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a widzisz zebym tam napisała że "tylko te szczupłe piją więcej?"

oczywiscie że nie. ja tłumacze sobie dlaczego tyle pije

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Minął tydzień, a u mnie troche lepiej z tym piciem . Moze to efekt diety niskoweglowodanowej bo wiecej mi sie chce pić:)

Teraz codziennie wypijam około 2 filizanek kawy, 2 kubków herbaty i 1,5 litrowa wodę mineralna (muszyniankę) przed treningiem w trakcie i po. Nadal mi to ciezko idzie ale jak pije małymi łykami jest mi mniej niedobrze:)

pozdrawiam

Mad

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
gratuluje poprawy i oby tak dalej

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Dzięki Myślę, że nigdy nie będę wielkim "pijusem" ale wszystko idzie ku dobremu. heh problem mam tylko taki ze u mnie to jest na odwrót nadal. Im bardziej jest gorąco na dworze i im bardziej jestem zmeczona, tym mnie mi sie chce:) Ale na razie wmusznako idzie dobrze

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
kurcze cos jest nie tak:/ Od jakis 3 dni jak tylko wypije kawe to po 3, 4 h zaczynam sie andmiernie pocic i dostaje gorączki:/ Tzn moze nie takiej wielkiej ale stanu podgorączkowego i do wieczora mam z głowy. Leje sie ze mnie, a ja chyba nie jestem do tego przyzwyczajona. Czy to może być wpływa bycia na diecie o niskiej zawartosci weglowodanow+kawa? Dodam ze pijam kawe często i nie miałam jeszcze czegoś takiego. Chora tez nie jestem;)

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Najpierw wyeliminuj kawę i obserwuj reakcję organizmu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
dziekuje, to właśnie miałam zamiar dzis zrobic. :) Jak na razie spokój, ale najlepiej jak 100% napisze jutro czy wszystko było w porządku. Gorzej jak rzeczywiscie nie bede mogła pic tej kawy teraz, bo przed rzuceniem pracy mam mnostwo obowiazkow do wykonania i spie 3 h na dobe:)Więc nie zebym jakos bardzo przepadała za tą kawą ale juz czuje oznaki jej braku:>

dziekuje Ci serdecznie za szybką odpowiedź i pozdrawiam

Kinga

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można mieszać?

Następny temat

czy mógłby mi ktoś polecić dobrego ortopede?

WHEY premium