SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

photek / burning phat for better looks

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No właśnie też mam mieszane uczucia- pomijając względy praktyczne. Na razie i tak zbieram informacje, bo przed masą/następnym cyklem na siłę czeka mnie odchudzanko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sylwetka ładna, masuj dalej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4111
dzięki shitman

Pandarek
No właśnie też mam mieszane uczucia- pomijając względy praktyczne. Na razie i tak zbieram informacje, bo przed masą/następnym cyklem na siłę czeka mnie odchudzanko.


właściewie, moja obecna dziewczyna podchwyciła to GVT Wodyna z linka: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8679 

dokładnie dwudniowe, tylko zamiast poręczy robi wyciskanie 55cm uchwttem, i zamist drążka ściąganie wyciągu. poradziłem jej, że jak już robi to na redukcji, to żeby przynajmniej robiła lekki minus w DNT-aero, a w DT wychodziła na zero kcal. NIe jest zdecydowanie zielona w treningu, wiele już robiła, np FBW itp, ale kurde, efekty ma po tym gvt po prostu świetne! zarówno siłowe jak i sylwetkowe, naprawdę, zmianę widać jak na dłoni, i to na rekompie jej rosną mięśnie lol. wniosek się nasuwa że ten program (z linka) jest cholernie skuteczny. póki co już drugi raz zaczyna ten program i nie skarży się na nic.

dlatego właśnie myślę, że sam się skusze i przetestuję ) ale to nie jest faktycznie 5 dniowe gvt o jakim była mowa.


Zmieniony przez - photek w dniu 2011-12-23 19:09:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4111
dzis cala noc nie przespana, prawa lapa rwala jak b mnie zywym ogniem palili. jak wstalem rano to mialem ja spuchnieta jak u popeye - cala dlon jak balon razem z nadgarstkiem. wczroaj zakladalem swiatelka na polu i przezebilem dodatkowo to gowno ;/

dzis z rana na pogotwie, skalpel byl odrazu , rach ciach:) potem tylko krew w naczyniu i wydlubywanie jakiegos czarnego ciala obcego igla przez pania chirurg, nuiepotrzebnie sie p[atrzylem na caly proces. teraz mam ta dlubanine w glowie, fuj. BOLALO jak jasny szlag! teraz jest bandaz i szwy :) rwie jak piekło.

także trening i tak wznawiam po swietach.



Zmieniony przez - photek w dniu 2011-12-24 09:54:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wszystkiego najlepszego i zdrowiej szybko.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
No i widzisz. Przerwa dobrze Ci zrobi ;D
Wesołych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weesołych świąt photek! Rośnij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4111
Dzięki Wam wszystkim i wzajemnie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowych i Wesołych Świąt! Determinacji i powodzenia w dążeniu do celu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wesolych :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST/ Pare pytań :)

Następny temat

Split do oceny

WHEY premium