SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

perfum/woda toaletowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Okolice 50 zł to cos typu beckham, mexx.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Mexx - Ice Touch
Mexx - Black
Puma - Sync
Str8 - Czarny/Zielony
Playboy - Malibu
Ewentualnie podróbki typu La Rive.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja akurat tego ice touch mam spoko jest jak na tą cenę.

jak ktoś chce to w takich flakoniakch po 20 zeta sprzedają podróbki lacoste, hugo boss itp, taka cieniutka wysoka buteleczka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Z droższych Versace pour homme bardzo fajny świeży zapach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z drogich to chanel allure homme jest świetny ale ceny już takie że osobiście wole na coś innego przeznaczyć bo za połowę tego też można super zapach wybrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
kkw9
Oj drogie;/ Myślałem aby sobie coś kupić tak za ok 50 zł max.


Jak chcesz to kupuj. Ale moim zdaniem nie sztuka jest wywalić kasę na coś co nie bedzie działałało i jednak jeśli chcesz kupić sobie coś porzadniejszego to musisz zapłacic za feromony trochę wiecej bo tylko te droższe maja w sobie składniki, które moga wpływać na płeć przeciwną. Pheromone essence tanie nie są ale działanie sam widze. No i wbrew pozorom buteleczka pomimo tego,że jest niewielka to starcza na długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Aż z ciekawości zerknąłem na cenę, masakra wielokrotnie większa niż markowe perfumy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 lat - Wasze opinie

Następny temat

Złamanie otwarte dwóch kości w przedramieniu + operacja

WHEY premium