SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pas IBO dla Adamka - komentarze po walce str.7

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
Pięknie rozegrana taktycznie walka. Gratulacje Tomek! Słowa uznania dla trenera, który wiedział jak rozegrać tą walkę! Coś pięknego.

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 493
masakra,jedna z jego lepszych walk:D

oooo,jaki mam fajny i prawdziwy nik:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
mistrzostwo swiata iekna walka gratulacje tomek i ładny nokaut...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8240
Wynik walki nie jest zaskoczeniem

Brawo :) !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 493
kto nie widzial niech zaluje,albo niech spyerdala,jak kto woli,(joke)
ta walke warto zobaczyc ,szczegolnie koncoweczke

taaa teraz po walce kzdy tak gada ale przed walka wiekszosc plakala



Zmieniony przez - mietkihui w dniu 2009-02-28 06:41:46

oooo,jaki mam fajny i prawdziwy nik:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Tak jak myślałem, Bank puchnął po tych ciosach na bęben z rundy na rundę było to widać, stawał się coraz słabszy nie było opcji żeby Tomek tego nie skończył przed czasem! Co prawda było kilka groźnych ciosów które mogły zrobić krzywdę Tomkowi jednak jak sam powiedział ma mocną szczękę i to jest prawda Tomek potrafi przyjąć. Doskonale przygotowany był Tomek do tego pojedynku, poprawił trochę obronę dopasował doskonale taktyke pod rywala, tak jak mówiono zobaczymy innego Adamka. Właściwie to sędzia nie potrzebnie puścił dalej walkę Bank po pierwszym liczeniu już był w innym świecie i nie wiedział co się z nim dzieje. Adamek świetnie dokończył dzieła zniszczenia i Banks poszedł spać!:D Gratulacje oczywiście również dla pana Andrzeja Gmitruka który jest doskonałym fachowcem i taktykiem w swojej dziedzinie, nie odstaje nic a nic od takiego Stewarta. Przygotował elegancką taktykę na walkę z Banksem. Po 6 rundzie było widać że właściwie Banks poluje już na jakąś jedną akcje albo jeden cios a z upływem czasu te jego bomby były coraz wolniejsze i bardziej sygnalizowane! Super walka, super emocje. Tomasz Adamek bezapelacyjnie bokserem nr w Polsce, i najlepszym CW na świecie! Bokser który już przeszedł do historii zdobył pas w LW teraz ma w CW, może jeszcze dołoży jakiś pas ?! Czas pokaże… Szanuje Diablo ale z całym szacunkiem w walce z Tomkiem Adamkiem nie ma czego szukać. Ciekawe jak zapowiada się przyszłość Adamka? Walka z Gołotą to tylko kaczka dziennikarska ta walka nie ma żadnego sensu i na pewno jej nie będzie. Tego jestem praktycznie pewny w 100%. Ja osobiście bardzo chciałbym zobaczyć Tomka w walce z legendarnym Hopkinsem na jakiejś ogromniej gali w USA. Tylko ciekawe w jakim limicie wagowym miała by się odbyć walka?! Tomek na pewno nie zbije wagi do CW bo to jest nie realne dla niego. Natomiast jeżeli Hopkins zrobi wagę do CW to czemu nie. Walka z Hopkiem i ewentualne pokonanie go, jeszcze w sposób efektowny czyli jakieś ciekawe KO daje Tomkowi mega popularność w USA i oczywiście bardzo dobrą kaskę! Oczywiście są też inni bokserzy jak Jones, mówię oczywiście o Guillermo Jonesie lub Maccarinelli, inną jak dla mnie bardzo ciekawą opcją byłą by również walka z Diabełkiem jeżeli ten wygra z Fragomenim i zdobędzie WBC to czemu nie?! Taka mała unifikacja . Być może zobaczymy jeszcze rewanż z Cunninghamem?! Opcji jest sporo, jednak na dzień dzisiejszy trzeba się cieszyć z tego zwycięstwa bo było na prawdę imponujące. Tomek Adamek pokazał kawał dobrego boksu. Gdyby Gołota myślał w ringu jak Adamek i miał taką psychikę, to nie mam wątpliwości że również zobaczyli byśmy go z nie jednym pasem! Naszczęście jest ktoś kto uzupełnia nam w lukę po Andrew a jest nim nasz TOMASZ GÓRAL ADAMEK!!!!!
Pozdrawiam

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
ADAMEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Świetne zakończenie tej walki Tak miało być....

Tomek najlepszym bokserem wagi cruiserweight takie jest moje zdanie

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768




dla tych co nie widzieli

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Tak sie kładzie spać przeciwników!
Piękne KO !






Marcin_VB w tym samym momęcie
pozdr

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2009-02-28 07:21:59

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karalność a szkoła oficerska...

Następny temat

Szkoła oficerska

WHEY premium