SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

parkour a kulturystyka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 192
no dzięi Wam. właściwie dawno mnie tu nie było, czegoś się zdążyłem nauczyć. zdecydowanie widoczna poprawa skoczności następuje po pożadnym terningu siłowym nóg, przysiady i wykroki to dla mnie kluczowa sprawa. zgadzam się również co do jumpsquatów i podobnych ćwiczeń, są one niesamowicie przydatne, a niewątpliwie stanowią ciekawe przełamanie kulturystycznej monotonii i niezły szok dla mięśni.
podkreślę jednak jedno - wiem już że jeśli trenuję na siłowni, to zdecydowanie na poprawe skocznosci wpływa najzwyczajniej samo wyjscie i skakanie! przecież każda sesja pk jest niesamowitym treningiem! naprawdę zdażało mi sie budzić dzień później z zakwasami, i są to zakwasy zdecydowanie różne od tych beztlenowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
cwiczenia ze sztagą czy innymi takimi rzecami dadzą Ci sile bedziesz szybcie i łatwiej wchodził np: na sciany bo bedziesz podnosił sowoje ciało szybko ale przez to nabiezesz masy wiec pozegnasz sie z niektorymi trrikami do ktorych poprostu bedziesz za cieszki/

one life, one second... one error, one lost life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klasa osprzętu a osiągi roweru

Następny temat

Doradźcie

WHEY premium