SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

papierosy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 583
mam pytanko bo jestem ciekawy, wiem ze źle robie ze pale ale cóż trudno probuje rzucić ale jakos tak sie powstrzymac niemoge i z 3 dziennie spale, nie zebym palil keidys rame dziennie albo cos, ale tak 3-5 fajek dziennie... :/ wiec moje pytanie czy fajki przeszkadzaja w nabieraniu masy i ogólnie w cwiczeniach przyrostach sily ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
mi nie przeszkadzaly, ale osobiscie nie pale juz z miesiac, mialem takie problemy z oddychaniem ze chcac nie chcac musialem rzucic. faktycznie troche latwiej mozna tyc, takze szlugi przeszkadzaja, ale nie az tak bardzo. Ja nie pale z przymusu, ale i tak sie ciesze,lepiej sie czuje bez tych porannych kaszlow.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
ogolnie przyjete ze tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nic ci sie nie stanie z miesniami od 3 fajek dziennie bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
troche przeszkadza ale 3 fajki dziennie to malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Bardziej niż przyrostem masy czy siły martwiłbym się wpływem dymu papierosowego na zdrowie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
ja pale od podstawowki, i.. tez nie moge przestac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 583
bo w moim przypadku to jest tak, szybko nabralem na masie cos okolo 20kg od zimy do lata, od czerwca do wrzesnia nic nie cwiczylem, imprezy %%%, praktycznie codziennie jakies spozycie przez wakacje, rekord to maraton 12 dniowy na rozpoczecie wakacji i zakonczenie roku szkolnego no i spadlo mi polowa tego 20kg ktore zrobilem :( i sila tez ostro poleciala i zaczolem tez przed wakacjami palic i wlasnie sie zastanawim czy to przez picie tak czy fajki tez do tego sie przyczynily :/ a teraz to pale tak rano przed szkola, na dlugiej przerwie, czasmi po szkole, albo wiczorem gdzies jak po osiedlu sie włócze :/ ale chcial bym nie palic, ale jak widze jak ktos pali to niemoge przejsc obojetnie rekord to raz z 3 dni nie palilem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Masz jeszcze dużą szansę - rzuć to świństwo. Kilka miesięcy to jeszcze bardziej zabawa niż nałóg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pale 4 lata choc mam 17 i to jest kures..o NIE POLECAM NIKOMU TEGO SPORTU

DROGI - zamiast palenia przez miecha mozna kupic suple

NIEZDROWY - zamiast palic mozna szybciej tyć w mięśnie na siłowni


ODRADZAM KAŻDEMU !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 583
no ja poprostu teraz zbieram kase na odzywki iszkoda mi 7 zl na ramke, bo 7 razmek i mam 1kg gainerka... taki mam sposob zeby zucic to świnstwo, ale cóż poradzic jak robimy składke na fajki klasowe :D to ten 1 zl to nie az tak duzo :D zobacze niedlugo pewnie ebde jadl jakos kreatyne gainerka napewno wiec wted juz napewno rzuce .... przynjamniej bede sie staral mocno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najśmieszniejszy filmik, fotka z waszej siłowni : )

Następny temat

patent na alkohol

WHEY premium