SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

owłosienie po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
to co zrobic z owłosieniem na ciele ktore wyroslo po cyklu?Macie jakies sposoby na pozbycie sie tego? czy poprostu z czasem zaprzestaje rosnac tam gdzie nie bylo przed cyklem- wypadaja i tyle? czy tylko laser pozsotaje? lub depilacja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Co do plastrów, to fakt, do najprzyjemniejszych rzeczy depilacja nimi nie należy, ale jest jak juz kolega wcześniej pisał do przeżycia. :) Najlepiej jak ktoś przy tym pomoże, bo żeby samemu odrywac każdy kolejny pasek, trzeba miec na prawde silną wole, hehe. Mimo wszystko z efektu byłem bardzo zadowolony, także polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
golić? osobiście chodziłem kiedyś na laser ale jak dla mnie strata pieniedzy chociaż to pewnie kwestia indywidualna, na mnie hojowo działało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
EH, tutaj raczej kazdy kto siedzi co jakis czas jest ON wiec malo ktory moze powiedziec ze owlosienie po kilku miechach zniklo ;P ja osobiscie zaaopserowwalem ze na cyklu z glowy wlosy lecialy lecz po cyklu przestaly. teraz jestem po odbloku i zawazylem ze np jak z rąk ciągne włoski to same lecą. czyżby z czasem powypadają te co urosly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
dziwne, bo niby z glowy nie odrastaja.. a z rąk (lub miejsc gdzie nie mialem) jak pociagne leci po kilka na raz razem z cebulkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od tescia ci wszedzie wlosy urosna, pomiedzy palcami to od czego innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Depiluj. Ja miałem brzuch jak małpka. Zaraz po cyklonie poszły w ruch plastry, potem za 2 miechy jak urosły troche, i po drugiej depilacji był juz spokój na dobre po niechcianym owłosieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
wrr brzuch plastrami? chyba bolało? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Do przezycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
chciałem plecy depilatorem objechać,nie wysiedziałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
ja tam lubie swoje wlochy ale chyba najlepiej isc po porade do jakiegos gabinetu kosmetycznego,chyba ze polubisz owlosione cialo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gh solo

Następny temat

efedryna-włosy

WHEY premium