SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

overeem vś rogers na strickeforce 15.05.2010

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
jak sprawdzić jaki bilans walk ma alistair tylko w mma i tylko w hw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Fedor zawalczy z Overeem chyba prędzej jak ten przegra heh, no niestety, ale teraz tak jak mówicie Fedor jest prowadzony jak Mayweather, żeby unikać walk z ludźmi którzy mogą mu zagrozić, ale walczyć z takimi co są w miarę dobrzy, ale do wypykania i z $$$ do zgarnięcia.

Rush: http://en.wikipedia.org/wiki/Alistair_Overeem

od przegranej z Kharitonovem jest w HW

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2010-05-12 16:15:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
no he teraz wszystko jasne sog nie wchodzi już

więc imo tak jak fedor ali nie walcząc w ufc (to znaczy wiadomo z kim) po prostu ściemnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Roger Gracie też będzie walczył! Już po jutrze! Nie wiecie, czy na 100% z Randlemanem? Nie no, muszę śledzić jego karierę w MMA i zobaczyć, czy "bjj dziś wystarczy" odnośnie tematu o dominujących stylach w MMA, w dzisiejszych czasach.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dzisiaj na szerdogu znowu się pojawiło coś tam nt. testowania Aliego
Mnie osobiście dziwi, że wszyscy uwzięli się tak na niego z tym domniemanym koksowaniem. Już na bok odsuwam sprawę jak to jest z dopingiem w zawodowym sporcie.

Brett "Świniak" Rogers, notabene ważący dobre 10 kg więcej niż Overeem wyraził swoje zdziwienie jakim cudem można tak przybić na masie w tak krótkim czasie.
Ja sobie zrobiłem małe zestawienie jak to Alistair niby niebywale przybił :

11/16/2007 - 227 f/103 kg (Strikeforce)
6/15/2008 - 239 f/108.8 kg (Dream 4)
9/23/2008 - 241.8 f/109.68 kg (Dream 6)
10/25/2009 - 253.5 f/115 kg (Dream 12)

Rzeczywiście masakra co? Wprost nieludzkie przeskoki - 6 kg w pół roku, a potem jeszcze 5 w rok, szczególnie w przypadku typa mającego 195 cm wzrostu.
Dziwne, że jak Frank Mir przyłoił prawie 30 funtów w 5 miesięcy w dobrej jakości to nikt nie trąbił na lewo i prawo, że jedzie na soku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Wg mnie też za duże najazdy z tym robią, jakby nikt iny nic nie brał. Niech po testach wyskakują z żalem a nie teraz z oskarżeniami. Mam nadzieje że Ali KO przez jakieś ładne kolanko, albo niech przetestuje parter Rogersa i jakaś gilotyna to skończy

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
bo w ameryce nie koksuja ani carwin ani brock czy mir nie wpadli dotad wiec dla przecietnego hamburgera z sherdoga mase chlopaki zrobili na odzywkach od muscletecha i scislej diecie

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Koksują, ale dla mnie i tak najbardziej chamsko to Overeem koksił. Mir teżżż, choć jemu trochę poszło też tłuszczyku i pewnie wody. Overeem to przecież kilkanaście KG czystej masy praktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Overeem po prostu najlepiej z nich wszystkich wygląda i najbardziej spuchł na gębie, dlatego wszyscy go z miejsca podejrzewają

/edit
A tak bardziej serio: inni ciężcy też koksują, to oczywiste, ale nikt nie dokonał takiej przebudowy sylwetki jak Overeem właśnie. Wystarczy sobie go obejrzeć na przykład w walce z Belfortem. Wyglądał wtedy jak patyczak w porównaniu ze stanem obecnym. Inni ciężcy są ciężcy w zasadzie od zawsze. Taki Mir sporo złapał, ale nie zmienił się aż tak bardzo.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2010-05-13 20:15:51

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2010-05-13 20:16:59

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Skąd macie pewność, że WSZYSCY koksują? I pytanie drugie, ważniejsze: CZY ROGER GRACIE BĘDZIE WALCZYŁ NA TEJ GALI Z RANDLEMANEM?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piszczel-problem

Następny temat

rękawice do MMA & BOKSU

WHEY premium