SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

overeem vś rogers na strickeforce 15.05.2010

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zdziwcie się jak odpalicie o 4:00 mma tv, a tam będzie inna gala. Nie pokażą striceforce na żywo, dopiero o 6:00 będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie mogę się doczekać tej gali. Jednak wszelkie streamy sobie odpuszczę - strasznie mnie irytują. Trzeba będzie poczekać na ripy, hehe.

Obejrzałem sobie właśnie walkę Overeema z Buentello. Zauważyłem, że mimo dominacji na każdej niemalże płaszczyźnie, Overeem unikał wymian czysto bokserskich, gdyż Buentello ma całkiem szybkie łapska. Gdy dochodziło do wymian na początku drugiej rundy, Buentello trafiał.

Wreszcie Overeema czeka naprawdę dobry przeciwnik. Z Rogersem wymiany bokserskie są wysoce niewskazane. Przypuszczam, że Overeem będzie wchodził w klincz i stosował kolana, albo próbował sprowadzeń. Na glebie jakieś dźwignie, duszenia albo gnp.

Ciekawe jak się Holender sprawdzi z kimś wymagającym. Ciekawe jak tam jego psychika - jest teraz duży, silny jak strongmeni, rozwala na luzie fighterów mniejszego i średniego kalibru - co zrobi, gdy zauważy, że Rogersa zdominować nie jest w stanie? Albo gdy poczuje jego ciosy?

To jest właśnie sprawdzian dla Overeema, czy można go postawić obok wielkiej czwórki HW UFC. Mam nadzieję, że test wypadnie pozytywnie.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3908
Alistair przez KO w 60 sekund
Bik Fut decyzja (bedzie dominował w stójce)
Roger decyzja (dominacja w parterze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Oglądać on line czy nie oglądać on line, oto jest pytanie... i czy wpisując strikeforce stream on line znajdę coś co nie będzie się wywalało i zacinało???

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vcamaro słuszna uwaga na mma-tv w countdownie jest obecnie (o 20.30) 9 godzin i 30min do gali co daje transmisje o 6 rano. Informacja dla tych co chcą wstawać, ja tam i tak miałem zamiar sobie gale ściągnąć i obejrzeć po południu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale wtedy wie się ile trwa walka i to jest chuyowe.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ściagam gale w całości i ogladam, czyli tak jak na żywo a do tego w dobrej jakości i sie nie tnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
raKhu skad sciagasz?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po każdej gali masz temat z walkami do ściągnięcia i tam są zawsze linki do gal w całości, big up dla Odiesa który znajduje linki na megaupload w 2ch partach bo wtedy ściagnięcie chwila moment a jak jest problem to na torrentach zawsze są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
wooooooooooooow ale go overeem poskładał, a najbardziej mi zaimponował spokój i opanowanie oraz inteligencja ringowa allistera.
Zamknął mordę temu pyszałkowi, i na koniec jeszcze obraził fedora, że nie jest męzczyzną bo ucieka od walki. Zobaczymy co na to fedor. Kiedyś już raz pan cro cop też tak mówił i wszyscy byli przekonani że mirco pokona fedora, a jak to się skończyło to każdy wie, ale jak ktoś może fedora pokonać to overeem jest jak najbardziej człowiekiem w odpowiednim miejscu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piszczel-problem

Następny temat

rękawice do MMA & BOKSU

WHEY premium