SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omnadren pytanie WAŻNE!!!!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
petjack mi omen szybko sie rozkrecil, po 5 tygodniach to ja juz bylem pare kg na wadze na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Genetyk a do tego propa nie dales przypadkiem trenu?
Bo jak po samym to jestes ewenement bo ja jeszcze o takim czyms nie slyszalem,jak ktos przedawkuje to slyszalem moze sie zdarzyc ale do grama na tydziemn to jeszcze nie slyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
tren byl ostatnio, mowie o wczesniejszych przypadkach, propionat wbijalem kilka razy zaczynaly sie cykle od 100mg e2d, a konczyly na 150mg ed.Za kazdym razem libido bylo nizsze niz przed cyklem.

Na enananie pala stala non stop.

I jak to wytlumaczyc ?

aha i nie bierzcie sterydow, bo beda jaja jak berety



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Genetyk dla wszystkich libido idzie w gore po omadrenie, jest widocznie na swiecie pare takich przypadkow jak ty co im libido spada po propie ale rosnie po enanie,w omie jest tylko 30mg propa reszta 220mg dluzsze estry.Jak by na to nie patrzec czy tak czy tak to wychodzi ze nawet tobie powinno rosnac libido po omie.
Czyli wszystkim rosnie libido na omie,z ktorej strony by nie patrzec, no tak to wychodzi i innego wyjscia nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no teoria, ze po propie nie wszystkim libido idzie w gore, ale po omie tak, to juz jest dosc tegie bajkopisarstwo uzasadnione fantastycznymi teoriami, ktory lem by sie nie powstydzil.

co ma jedno do drugiego i skad ten pomysl? po dlugich estrach moze byc estro wysoko, a za duzo estro tez nie jest swietne dla libido.

wiec rozumiem - karlos - potrzebe gloszenia swiatu, ze wszyscy maja walki omki, ale dawajmy temu jakies sensowne podstawy

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
NIe wypowiem sie na temat omki bo nie biore takich srodkow.Swiat to jedna wielka zagadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no teoria, ze po propie nie wszystkim libido idzie w gore, ale po omie tak, to juz jest dosc tegie bajkopisarstwo uzasadnione fantastycznymi teoriami, ktory lem by sie nie powstydzil.

To bylo napisane w formie zartu ale widze napiecie tu takie jest ze nikt juz nie odroznia.
Ja nie mowie ze wszyscy maja wala omy ale juz nie moge czytac ludzi co pisza ze nie ma walkow omki wogole,smieja sie w nos bo jak im udowodnisz.
Nie trzeba juz szukac walow tu juz byly:
Coraz częściej funkcjonariusze Służby Celnej ujawniają przypadki przemytu lekarstw, środków i preparatów medycznych. Tym razem celnicy z krakowskiej Grupy Mobilnej ujawnili przemyt doskonale podrobionych opakowań leku „Omnadren”.

A teraz ja sie troche posmieje


Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2010-01-27 19:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Ale co tu cudować, kupuje gość towar robi badania test przed cyklem 25 zł wbija 3 szt albo po 5 szt robi badania i mamy jasność.

Za jedne badania ja zapłacę.
Niech się zgłosi śmiałek, poda numer konta.
Podejrzewam, że dla wyjaśnienia sprawy nawet znajdą się sponsorzy na towar i drugie badania.
- KTO CHĘTNY ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mowie ze irana walow wogole nie ma.Niech ktos kupi wbije zrobi test jak wyjdzie ze testosteron podwyzszony to znaczy ze irana walow nie ma.

Ja tak moge dlugo


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Na irana i normę się nie składam, ale na ome spoko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

norma chyba legit

Następny temat

Razak Metanabol real?

WHEY premium