SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omnadren+meta,jak rozpisac?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze powinienes najpierw kupic koks a wtedy dopiero rozpisywac heheh ale rob jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Słuchaj mnie"Haker" czy jakkolwiek się tam nazywasz.Po pierwsze zmień trochę słownictwo jak się do mnie zwracasz,bo języka jakiego używasz nie toleruję.Po drugie przeczytaj uważnie to co napisałem w swej wypowiedzi,a było tam sformułowanie mówiące o tym,że taki cykl stsoswałem co nie oznacza,że go polecam komukolwiek.To moja sprawa co biorę i co będę brał,a nie twoja i nie myśl mnie umoralniać w twych kwestiach,gdyż nie potrzebuję ani mentora,ani przewodnika,który będzie mi mówił co jest dobre a co złe.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
A co do twej ciekawości odnośnie postępów na tym cyklu to wagowo przybrałem niewiele,gdyż jakieś sześć kilo,natomiast jedno jest pewne,że nie zanotowałem spadku tej wagi,a jestem już grubo ponad dwa miesiące po cyklu.W kwestii nabytej siły to zwiększyłem ciężary w ćwiczeniach w których od bardzo dawna miałem stagnację i był to postęp dość spory i stały.W danej chwili cały czas zwiększam swoją siłę i nie odnotowuję żadnych spadków.I to jest dla mnie najważniejsze.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Gladiator sorki za słownictwo, wiem nie powinienem, ale i tak sądze że nawet nie powinienes wypisywać tu czegos takiego, bo jeszcze jakis małolat walnie sobie takiego cykla i h.u.j go strzeli!!! CO do twoich osiągnięć na tym cyklu to nie wiem .... cieniutko to widze.

Napweno jesteś już starym wyjadaczem i może na ciebie koksy juz tak nie działają - hehe, a jak tam zdrówko!!!



To narazie trzymaj się ramy to się nie posramy!!!




Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Atrax wes tak jak ja ci napisalem. Bo ci dobrze go rozlozylem.. nie biez omki wiecej niz 6 tygodni a napewno nie 10. I tez nie oczekuj ze przyjdzie ci 10-12 kilo.. Masy nabiezesz z wodą okolo 7kg z czego spadnie z 3-4 wody ale zawsze te 3-4 kilo do przodu przy dobrym wietrze. Ja bralem omke z metka wiele razy i wiem co i jak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Haker,możesz mi wierzyć nie wierzyć,ale osiągnięcia mam adekwatne do ilości włożonego w nie wysiłku.Każda osoba jest indywidualnością i każdy może nieco inaczej reagować na "koksowanie".Istnieją osobnicy ,którzy po dwóch trzech cyklach wyglądają naprawdę dobrze,a są też inni,którzy po takiej samej ilości wspomagania będa wyglądali niewiele lepiej niż wyglądali przed rozpoczęciem cyklu.To wszystko zależy od genetyki,metabolizmu,odżywiania,suplementacji i treningu.
A ilości,które podałem są akurat dla mnie odpowiednie,gdyż mój organizm reaguje tylko na dośc duże dawki Omnadrenu.Tak jak wspomniałem wcześniej każdy jest indywidualnością i to co jest dobre dla mnie nie oznacza,że będzie dobre dla kogoś innego.
Konkludując,jestem zdania,że można nabrać odpowiedniej masy i siły będąc na cyklu i potem poprzez odpowiednie podejście żywieniowe,suplementacyjne,treningowe i mentalne całą tą zdobytą masę utrzymać.To mówię ze swojej autopsji i jeśli masz jakieś racjonalne podstawy,aby kwestionować moją prawdomowność to możemy moje słowa szybko zweryfikować.Uwierz mi,że ja nie mam potrzeby sztucznego kreowania się na kogoś kim nie jestem.Pzdr.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3031
;)

~~~~~~~~~rOOth~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~rOOth~~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Spoko GLADI ale się rozpisałeś, w 100% się z toba zgadzam.


Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co z rozstępami?Czy po takim cyklu będa iu czy duze?Moj kumpel(nowicjusz)Troche szalony,brał najpierw 100 mety ruskiej,pozniej(nie w trakcie)bral 9 strzalow omnadrenu 250 (1 na tydzien),przyrosty mial duze ale ogromne rozstepy!Jak to bedzie w moim przypadku?

andrew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
w twoim przypadku... kto wie.... mozesz miec wy***iste rozstepy a moze nawet sie zaden nie pojawic!!! Nie patrz na kumpla karzdy jest inny!
Na temat rozstepów poszukaj sobie w archiwum!


Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Eda

Następny temat

Winstrol i Metanabol

WHEY premium