SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oma

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam . ! Mam takie pytanie: 1 . Co osiągne przy zażywaniu Omy przy treningach . ? 2 . Jakie są skutki uboczne po zażyciu Omy. ? 3.Mam 15 lat i czy mógł bym jej wgl używać . ? chciał bym ją zacząć brać przy treningach . ;d 4 . Nie wiem co mogło by mi się stać po jej zażyciu . Proszę o odpowiedz . ; ))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Udaj się bezzwłocznie po olej do głowy . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1396
sterydy w tym wieku ograrnij sie człowieku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 237 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5021
Synek w tym wieku koks ja bym się bał ci dac kreatyne! Chwyć się lepiej za miche bo szkoda psuć zdrowie poprzez sterydy a uwierz mi każdy ci to powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Dokładnie j/w bierz się za żarcie i porządny trening a efekty będą lepsze niż po tych chemikaliach
15 lat i już koksy masakra, trochu pracy i cierpliwości ten sport wymaga.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zacznij ćwiczyć i jeść jak należy, a o ciemnej stronie mocy pomyśl nie wcześniej jak za 5 lat, choć jeśli nie zmienisz podejścia oraz nie powiększysz swojej wiedzy to i nigdy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jestem gruba

Następny temat

anty-tpo norma

WHEY premium