SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oma, a odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
Witam.
Mam 10strzałów omy, 14 tabletek klomidu i 5 strzałów HCG. Chciał bym się dowiedzieć jak waszym zdaniem powinno się dawkować klomid i HCG podczas i po cyklu z omy. Cykl z omy mam rozplanowany tak:
Pierwszy tydz:
Pn: 1 strzał
wt
sr
czw
pt: 1 strzał
sob
niedz
Drugi tydz:
Pn:
wt:1 strzał
sr
czw
pt:
sob: 1strzał
nie
trzeci tydz:
Pn:
wt
sr 1 strzał
czw
pt:
sob
nie: 1strzał
itp. wychodzi ,że jeden strzał co cztery dni. Czy waszym zdaniem tak jest dobrze? Tak przy okazji mam 22lata, 182 cm wzrostu, 42cm w bicu, 110kg na klate na serie i 83 kg wagi. Dzięki z góry za wypowiedzi, pozdro.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
czy ja twoim zdaniem obrażam wrzystkich dokoła i skacze z "morda"? Stwierdziłem tylko fakt ,że temat tego posta jest oma i odblok do niej, co więcej zadałem konkretne pytanie na ten temat. Niestety każdy pisze coś zupełnie nie na temat bez sensu tworząc spam. Chce tylko otrzymać konkrentą odpowiedz na temat tego posta ,którego założyłem.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
1) porzednie cykle?
2) jaka dieta?
3) dlaczego omo?
4) staż?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
1)pierwszy cykl to 100tabletek mety, drugi cykl 200tabletek mety,
2)Wosoko białkowa
3)mam ochote na przybranie masy
4)3 lata stażu

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94933 Napisanych postów 364916 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670451
zamiast omki lepiej testo prolong lub prop miej spuchniesz ale więcej zostanie sama omka na dodatek jeśli to twój pierwszy cykl bez sensu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Jeśłi nie skończyłeś brania mety wczoraj i już Chcesz zaczynać kolejny cykl, radziłbym wymienić omo na prolkę ewentualnie na propa!

Jeszcze nie ta pora na mix'y...!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
przecież pisze ,że mój 3 cykl. Pytanie jest bardzo klarowne, dotyczy ono odbloków i omy a nie teścia. Za konkretną wypowiedż będe wdzięczny. Zresztą ome już mam zakupioną.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
krzykacz jeszcze nie czaisz za prolo wyjdzie mu 2x drożej

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
10 amp to nieco mało, biorąc co 4 dni masz ich raptem na 40. Dokup jeszcze jedne opakowanie.

PCT zaczynasz 20 dni po ostatnim szocie, 24 tab clomidu ci wystarcza

7 dni po 100mg
10 dni po 50mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94933 Napisanych postów 364916 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670451
odsprzedaj tą omke komuś zakup prolong.Jeszcze podziękujesz kiedyś że tak ci mówiono.Nie brałeś jeszcze żadnego z testost a tu chcesz zapodać 4 na raz nie będziesz zadowolony gwarantuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
swoją drogą jestem ciekaw dlaczego odradzacie ludziom omke? Moim zdaniem nie jest taka zła, tylko te rozstępy po omie... koszmar Uważacie ze na enanie mozna zrobic więcej niz na omce? I bedzie znacznie lepszej jakosci?

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Odradzamy owszem, ale takim jak autor postu, dla którego chęć zrobienia kilku kilogramów pseudo-masy, oraz powiększenia gabarytów jest priorytetową sprawą!

Tyczy się to również osób początkujących, dla których szybki efekt "pompy" wodnej pompy bez stosowania podstawowej diety jest jak magnes, który przyciąga ich do omki!

Omka jest dobrym środkiem, ale dla ludzi z odpowiednim stażem, mających już doświdczenie, znających swój organizm i powżnie myślących o tym sporcie - a nie okresowym napompowaniu, przypince na wiejskiej dyskotece oraz wyprowadzeniu kilku ciosów!

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl z ..

Następny temat

Wałowane prolo

WHEY premium