SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olivka81/jak wyrzeźbić swoje ciało

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74


ciąg dalszy:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Oto ja we własnej osobie, może to naświetli sprawe.
Obliques nie wiem co napisać, bo w sumie nie wiem co robić? Chciałabym wyjść z taj diety, czyli po mału odstawiać gotowe produkty, zastępować je normalnym zdrowym jedzeniem i zwiększać sukcesywnie kcal. Boję się że jasli teraz zacznę jeść 1500 kcal to mój organizm wszystko zatrzyma. W sumie to nie znam się tak na tych sprawach, wiem tylko co to jojo i wiele razy już testowałam na sobie. Co robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Mysle, ze jedyne zdrowe wyjscie to wejscie na bilans zero i do tego porzadny trening siłowo-wytrzymałosciowy.
Waga napewno pójdzie w góre, ale po ok 2-3 tygodniach powinna sie ustabilizowac. Potem cykliczna dieta z ujemnym bilansem na przemian z zerowym.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Ok, czyli tak bilans zero tj. waga x 24 x wysiłek ( jak go policzyś - x ile?) i co z treningiem? Gotowiec z str 1 będzie ok?
Mam już taki mętlik w głowie że całkiem zgłupiałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Tak.
Zrób narazie ten trening co masz w tym tygodniu i po kazdym interwały 30/30 5x, na maxa. Wez sobie go na 4 razy w tym tygodniu i jeden dzien jakies aeroby, np: rower, biegi, rolki, co lubisz.

Mozesz cwiczyc 4x w tygodniu na siłowni?
Masz jakis sprzet w domu? Jesli tak, to jaki, czym dysponujesz?

Postaram ci sie cos ułozyc, tak bys ruszyła od poniedziałku z nowym planem.

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2011-04-03 19:27:39

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Super, bardzo mnie podbudowałaś!
Na początek tak nie bardzo wiem o co chodzi z tymi interwałami 30/30 5x możesz troszke prościej? nie jestem jaszcze zbyt wtajemniczona tak też będzie trochę głupich pytań.
Jaśli chopdzi o siłke 4x w tyg. to mam nadzieję że dam radę. Pracuję 2 dni po 12h później 2 wolne no i jeden tyd sob, nd, i pon pracujący następny weekend wolny. Troche to skomplikowane. Po pracy jak chodzę na siłownie to dużo ludzi już jest i nie bardzo jest jak siłkę robić ale mogę spróbować.
Poza tym mam w domu sztangę, szkangielki i to na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Czy te intarwały to ma byś 30 sek bieg 30 marsz 5x? Poczytałam troche.
Do tej pory robiłam interwały na bierzni na programie Extreme HR 60 min na 80% puls 163/126, ale tylko marsz 6,9 na 6,2. Co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Interwały 30/30, to tak jak piszesz 30 sprint na max i 30 wolno, ale podczas tego truchtu tetno ma nie spac zbyt nisko, by znów pobic ostatni max w sprincie, czyli jednym słowem jak masz wolno, to starasz sie by tetno nie spadło za bardzo.
Interwały na biezni mogą byc. Chociaz orbitrek albo wioślarz są lepsze ;)

OK, moze byc tak, ze sobie te 4 dni bedziesz dopasowywac do swojego toku pracy.

Jaką masz sztangę, jakie sztangiełki, ile masz max obciązenia?

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Ok. Czyli zbierając wszystko do kupy to 4 dni siłka na zmiane trening A i B, a tu co z obciążeniem? po treningu interwałt i raz w tyg aeroby a pozostałe dwa dni? Wolne? i czy mogę robić siłkę dzień po dniu?
Mam sztangę ok 10 kg + obciążene (wszystko w sumie ok 80 kg) i sztangielki też na dodatkowy ciężar tak więc do wyboru do koloru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Czyli zbierając wszystko do kupy to 4 dni siłka na zmiane trening A i B, a tu co z obciążeniem?
Ale co? No zwiekszasz, progress ma byc.
W tym tygodniu 4 razy siłka. Po niej masz interwały 5x 30/30.

Postaram sie tez by miała wytrzymałosciowki w domu. Moze byc 2 x w tygodniu? Tak ze wyjdzie na to ze bedziesz tylko dwa razy na siłowni?

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdrowe odżywianie.

Następny temat

Wszystkiego Naj Dziewczęta

WHEY premium