SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olimp WHEY PRO MATRIX - nowosc

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Mylisz się Jurand - właśnie w suplementach zaufanie do firmy to podstawa... bo co to znaczy że trzeba spróbować - a jak sprawdzasz skuteczność działania glutaminy.... czy np. działania białka serwatkowego???? Tylko nie pisz BŁAGAM.... że po serwatce SNI poszło Ci 3 kg masy a po Olimpie nic.... właśnie tutaj liczy się zaufanie do firmy...jak kupuję glutaminę Syntraxa to skoro na etykiecie jest napisane że jest tam 100% pure glutamine, to mam pewność znając renomę firmy, że tak jest w rzeczywistości, natomiast kupując SNI nie wiem, czy nie dodali połowy czystej gluty, a połowy jakiegoś wytrawionego zbędnego aminokwasu... i nie sprawdzę tego, bo jak sprawdzisz czy ten kg glutaminy który zjadłem "zadziałał"??? Nie ma na to sposobu - dlatego zaufanie do firmy to podstawa

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie a ja sie pytam dlaczego tego zaufania nie macie do firmy SNI? tylko tyle...
A ze trzeba sprobowac to swoja droga, tego ci nie powiem ze po bialku x przyszlo mi x kg , nie ciesze sie tym sportem od dzis , aby takie zdania pisac ;)ale np w temacie bialka - biore pod uwage takie kryteria: rozpuszczalnosc, ewentualne dolegliwosci ze strony przewodu pokarmowego ( tzw. "gazy"), smak ,a aby to poznac po prostu musze sprobowac dany produkt , inaczej sie nie da, tzn jak dana firma obojetnie jaka by to byla napisze mi ze to i to, to ja wcale nie ufam powiem Ci zadnej firmie. Wezmy pod uwage taki przykladzik z ryboza firmy Olimp hehe ...reklama tego produktu glosi iz produkt jest 3 razy mocniejszy niz kreatyna ( czy jakos tak), albo zdanie:"...wydawalo mi sie , ze nie ma lepszego suplementu od kreatyny, dopiero kiedy otrzymalem ryboze Olimp-u i polaczylem ja z kreatyna - okazalo sie, ze zastaw ten stwarza zupelnie nowe mozliwosci przyrostu duzej masy w bardzo krotkim czasie..."Piotrek Gluchowski - gdybym zaufal reklamie (firmie) bardzo bym sie rozczarowal...A tak nie mam zaufania ani dla firmy x ani dla firmy y , bo zawsze jakis "walek " moze sie przydarzyc, tym firmom nie zaley na tym abysmy ladnie wygladali - wiecej brali w martwym ciagu , tylko aby jak najwiecej kasy sie nachapac i to jest chyba oczywiste.
Poza tym mysle ze zanim produkt dany trafi na rynek musi byc zbadany przez odpowiednia organizacje, z tego co wiem w USA- FDAA sie tym zajmuje, wiec raczej zamist glutasminy w opakowaniu nie trafi mi sie siarka...
Chodzilo mi o to , ze po prostu piszecie , ze nie macie zaufania do firmy x , a ja sie pytalem , dlaczego tak jest, jakis powod musi byc . jestem zwyklym uzytkownikiem suplementow i chcialbym znac prawde, chyba ze o jakichs domyslach mowicie, to wtedy nie ma o czym rozmawiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
no wlasnie ja mowie o swoich domyslach, nie mam faktow, wiec nie moge podjac rzetelnej dyskusji, wiedzialem ze po tym jak napisze ze jej nie ufam ktos od razu zareaguje na ten temat, nikomu nie polecam i nie odradzam tej firmy. To jest tylko moje zdanie...
Wracajac do firm odzywkowych nie wszystkim zalazy na tym zeby jak najwiecej sprzedac, nie wiem czy duzej firmie oplacali by sie jednorazowi klienci, im tez zalaze na tym zeby suplement/odzywka dzialal wtedy skoczysz po kolejna puche, inaczej bedziesz ja omijal szerokim lukiem...

*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
*************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Po pierwsze to ...wybacz....ale jeżeli wierzysz, że FDA bada każdą odżywkę... wprowadzaną na rynek...to hehehe Swięty Mikołaj też istnieje...
Po drugie - to nie chodzi tu konkretnie o firmę SNI - ja po prostu mieszkałem pewien czas w USA - takich firm, które pojawiają się znikąd są tam setki, dlatego nie będę miał zaufania do każdej, która się tam pojawi....i nie przetrwa kilku lat.
Po trzecie, to wg. mnie poważna firma ma jakieś "swoje" produkty... tzn. nie oferuje tylko tzw. podstawowych, oferowanych przez inne firmy wyrobów - np. kreatyna, glutamina itp. (ale to moje osobiste kryterium, z którym nie muszą się wszyscy zgadzać).
Po czwarte to mam wrażenie, że do produktów firmy SNI dosypywane są jakieś środki zniewalające umysł bo każdy kto uczestniczy w tamtym konkurencyjnym forum i używa SNI, dziwacznie reaguje na jakąkolwiek krytykę tej firmy - tzn. broni jej jakbym mu co najmniej rodziców obraził.
A tak wogóle to skoro mogę mieć za 41 dolarów glutaminę Syntraxa za 1kg, lub AST 1200g za 51 dolarów to po co mam jakieś SNI kupować.
A co do reklam, to akurat nie nie masz racji - na całym świecie przyjmuje się, że reklamy to ostre przegięcie i jest to standard - nikt nie uważa tego za kłamstwo - TO REKLAMA.... przykłady można by mnożyć, ale by długo nie szukać sięgnijmy do takich firm jak Biotest (przginają 10 razy bardziej niż Olimp)- polecam lektórę testosterone magazine, Pinnacle (tak samo) czy Muscle Tech...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
Ja juz mam porownanie bialeczek wielu firm i z tego co wiem Olimp wyszedl nagorzej a najlepiej wlasnie Sni,Trec,Hitec i nawet lepsze bylo bialko american... niz te niby nowe olimpa...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A tak wogóle to najwyraźniej tę firmę sprzedaje tylko Cyberpaker bo w żadnym z popularnych sklepów netowych (poza peptydem w netr...) nie ma ich produktów

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
"SNI, dziwacznie reaguje na jakąkolwiek krytykę tej firmy - tzn. broni jej jakbym mu co najmniej rodziców obraził. "

VLAd.IV nie w tym rzecz a w tym ze jezeli bralem sni produkty i na mnie dzialaly i ktos pisze ze to szajs(ty tak akurat nie piszesz:) i nie stosowal to wiesz...tak samo jakbym ja napisal ze syntrax to gowno chociaz bym nie bral nic np.tej firmy tez bys tak pisal



<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
VLAD.IV z tego co wiem maja byc tej firmy produkty w wieszkych sklepach w USA(wysylkowych:) ale jak bedzie to sie okaze...
Aha VLAD.IV napewno znasz lepiej rynek USA odemnie i czy nie jest tam tak jak u nas ze konkurencja bada produkty konkurencji zeby zobaczyc czu firma x nie sprzedaje shitu a jak sprzedaje to do gazet z tym i po firmie...


<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
wlasnie powinny jakies niezalezne ogranizacje to robic bron boze konkurencyjna firma bo to tez moze byc walek, jednak nie ma na co liczyc takie badania sa podobno bardzo drogie

*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
*************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ziki - oczywiście, duże firmy (bo takie stać na badania) robią coś takiego z produktami konkurencji - KONKURENCJI - czyli na pewno nie firmy SNI... dlatego właśnie pośród walczących dużych firm jest cała masa małego badziewia (nie twierdzę że SNI to badziewie) którego nikt nie bada, i firmy takie powstają na rok czy dwa puszczają partię chłamu i znikają.. może i SNI jest OK..nie mam podtstaw by temu przeczyć, po prostu nie chceexperymentować na sobie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimp PURE WHEY 80 - nowość

Następny temat

olimp WHEY PRO ISOLATE - nowosc

WHEY premium