SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odnosnie białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
Witam
Zawsze trzymalem diete - dobra ilosc bialka , wegli i tluszczy.
Niestety od pewnego czasu w dni nietreningowe nie udaje mi sie trzymac diety , bo czesto zdarza sie taka sytuacja ,ze nie mam jak zjesc tego posilku.
Dlatego tez zakupilem sobie białko - serwatke..
Chcialem je stosowac wlasnie w te dni nietrenngowe , bo w treningowe trzymam diete.
Czy takie cos bedzie dobre ? czy lepsze efekty beda gdy bede bral to bialko w dni treningowe? Chociaz jak wiadomo miesnie rosna podczas regeneracji , wiec nei wiem i sie pytam:)

- mafia tadkow niejadkow -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Białka proste są zbudowane tylko z aminokwasów. Należą do nich: albuminy, globuliny, gluteliny, prolaminy, histony, protaminy, skleroproteiny.
Białka złożone zawierają oprócz aminokwasów jedną lub więcej grup nieaminokwasowych, czyli prostetycznych, takich jak np. cukry, tłuszcze, kwasy nukleinowe, barwniki, kwas fosforowy.
to pewnie wiesz tylko glupoty piszesz bo sie nudzisz ak?? 'Jestem z tamtego dzialu" tzn ze zaczynasz czytac?to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Bez znaczenia kiedy. Jeśli nie masz uzupełnionej w białko diety w dni NT to bierz w NT i koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
jak wyzej choc w dni treningowe skromna porcja zaraz przed snem napewnonie zaszkodzi!napisz dokladniej co masz za bialko bo moze to jakas laktoza czy cus

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2006-01-07 19:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Białko jako uzupełnienie diety.Odpowiedzieć musisz sobie sam.Dodam że to nie skomplikowane

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
tak ja wiem ocb...
chodzi mi porpsotu oto czy takie białko specjalne ,jak ta odzywka bedzie lepsze w dni treningowe, gdyz posiada pelno jakis tam witamin , aminokwasow i innych duperli ,niz zwykle normalne z posilkow .
Anyway pozdrawiam i sog.

Jest to ULTRA WHEY biogenix'a

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
w.g. mnie cyc z kurczaka > białko z puszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale przecież posiłki naogól nie składają się z samego białka, a piszesz że chcesz tym zastępować któryś z posiłków i domyślam się, że nie jestto posiłek przed snem bo ten jakby nie było da się zjeść, zresztą ultra whey na tą porę nie za bardzo się nadaje, napisz więc jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
"chodzi mi porpsotu oto czy takie białko specjalne ,jak ta odzywka bedzie lepsze w dni treningowe, gdyz posiada pelno jakis tam witamin , aminokwasow i innych duperli ,niz zwykle normalne z posilkow "

Coto za glupoty a to co bialko z jedzenia nie zawiera juz nic poza "bialkiem"??a jaja?? poczytaj lepiej w odzywianiu bo cos za bardzo wiedzy chyba nie masz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
omg przeciez to z puszki ma wiecej roznch duperel.
tak nie mam na ten temat wiedzy , akurat w jestem z tamtego dzialu.
Widze ,ze nikt nie wiem o co mi chodzi dlatego pozdrawiam i zegnam.

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
apokalipsa chodzi o takie lyknicie miedzy posilkami ktore nie sa jak w dzien treningowy co 3 godziny tylko np co 5 albo 6 zalezy od dnia

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
A myślisz, że mięso z kurczaka jest tylko samym białkiem, ww i fetem? NIE! Też ma swoje ilości witamin, kreatyny i innych mniej lub bardziej przydatnuch rzeczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tak można ??POMOCY

Następny temat

MASA******

WHEY premium