SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie (jak?)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Witam!
Mam 20lat, 170cm wzrostu, mało jem lecz niejestem aktywna, nie uprawiam zadnych sportów. Od kliku lat walcze z moja waga:( obecne mam 70-72kg (zalezy od dni). Stosowalam rozne metody diety, ćwiczenia i nic! stoje w miejscu!
Jedyne co udało mi sie osiagnąc to nie przybierac na wadze -ale tylko dzieki wielu wyzeczeniom -słodycze itp.
HELP !
Niewiem co mam juz robić nikt niechce mi doradzić.
Prosiła bym bardzo jesli ktos był by tak dobry i mógł mi rozpisac jakąs diete, ćwiczenia zeby schudnąć. Potrzeba mi około 60-55kg
Jestem wegetarianką wiec wszystko co zywe i sie ruszało odpada (ryby też niechetnie spożywam)Bardzo ale to bardzo bardzo prosiła bym o pomoc:(
Niechce byc odsyłana do jakis linków i innych artykułow , niemam juz siły.
Z góry dziekuje kazdej osobie która poswieci mi chwile czasu i niebedzie tekstów typu: za duzo jesz wyjdź na rower :(:(
Odpowiedzi prosze wysyłać na meila, wtedy mi niezginie nic :)

... Mam już gadu-gadu ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zły dział. Rozpisałbym ci i doradzil suplementy, cwiczenia ale niechce mi sie dlatego ze w dziale odżywanie albo fitness są osoby ktore znają sie na tym lepiej i napewno ci pomogą. Unikaj tylko Tyki bo on podchodzi do ludzi masowo a nie jednostkowo zauwazylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ale własciwie jak tego sama nie poczytasz to nikt tego za ciebie nie zrobi, nikt Ci pewnych rzeczy do glowy nie wsadzi i nie dziwie mu sie, bo postów o takiej tematyce jest mnóstwo, niekoniecznie wielce dlugie, pewne rzeczy samemu trzeba sobie przyswoic, a to nie jest trudne, tym bardziej ze sa posty które maja wszystko ladnie zebrane

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
ok :(

... Mam już gadu-gadu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
I bez smutasów grymasów mi tu . Po prostu w tamtych działach naprawde otrzymasz lepszą pomoc. Schudnąć naprawde nie jest trudno, wystarczy odrobina wiedzy na ten temat, co, ile i kiedy jesc, jak cwiczyc, ile cwiczyc, i ewentualnie czym sie wspomódz. Jesli nie mozesz schudnąć to po prostu tylko i wylacznie twoja wina. Nie ma mozliwosci na ujemnym bilansie kalorycznym i aerobach nie notowac redukcji masy ciala, po prostu tak jest człowiek zbudowany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Całkowity brak apetytu

Następny temat

Higiena intymna. Pytanie ;]

WHEY premium