SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycinka odchudzanie jak zrobic zeby bylo dobrze??pomozcie!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 181
1.WIEK:22 lata
2.WAGA:96
3.WZROST:180
4.WYMIARY:
BICEPS:42
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:3 lata
6.DIETA
BIALKO:ok 3 g na kilo wagi
WEGLOWDANY: ograniczam
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):tendencja do tycia:/
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 120
martwy ciag :-
przysiad : -



witam mam za soba cykl na metanabolu slonilem watrobe esentiale forte a po cyklu odblokowalem sie clomidem!!
na cyklu bralem tez 1 tabletke dziennie tamoxifenu zeby nie wyszla gineko bo na poprzednim cyklu nie bralemi wyszla mi lekka!!

teraz czas na wycinke mam pytanie jak to zrobic i przede wszystkim JAK MAXYMALNIE OSłONIC MIESNIE!! wiem ze powinno sie brac jakies bialo czy aminokwasy ale nie wiem kiedy i jak to bedzie moja pierwsza wycinka!!planuje biegac codziennie lub co drugi dzien nie wiem jak lepiej,jak rozniez ograniczyc mocno weglowodany!slyszalem ze dobrze jest brac antykatabolicznie 1 abletke mety czy to prawda??planuje tez wziac na wycinke clenbyterol czy lepei wziac go na poczatku czy narazie jechac na czysto a potem go sobie zarzucic???pozdrawiam licze ze odpowiecie mi na moje pytania!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Jak jesteś endo to o mięsień nie musisz się tak martwić "prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie" a tak poważnie to antykatabolicznie nie meta tylko clen lub sally jak jeszcze dostaniesz.
Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ile jesteś po ostatnim cyklu? Jesli krótko po to lepiej odczekać z wycinką.

Dieta ,aeroby,dobry spalacz ew dodac nolvadex i to wystarczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 181
mhmm czyli clen jest rozumiem mocnym antykatabolikiem?? jestem miesiac po kuracji wiem ze powiniene odczekac ale cholera juz sie zbliza lato i jakos trzeba wygladac!!ptanie czy mam pic bailo czy aminokwasy i czy sobie kupic jakis na poczatek spalacz czy od razu zaczac na clenie??co lepiej??? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 379
nie ma już sally w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 181
a powiedzcie mi w takim razie sally jest duzo lepszy od clenbuterolu??na czym mozna lepiej shudnac i co jest lepszym a ntykatabolikiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Lepiej schudniesz na clenbuterolu ale sally jest IMO dużo lepszym antykatabolikiem.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 181
mhmm rozumiem a mozna polaczyc te dzie rzeczy??
czy nie jest to zalecane??+-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl po 2 latach

Następny temat

1 cykl. Deka + omka + winstrol

WHEY premium