SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po massdrolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
elo zakupilem ph massdrol 70 tab i planuje cykl 4 tygodniowy, jak po tym sie skutecznie odblokowac ?

1 tydzien po 1 tab
3 tygodnie po 2 tab
mam 193 cm
waga 95 kg
27 lat
na silowni 1 rok
z gory wielkie dzieki za rade
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129098
pelna ankieta dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
4 tygodniowy cykl-pomyłka zatrzymasz wodę która po odstawieniu ph poleci

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
co ta ta ankieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
lodzianin jaki bys cykl proponowal bo ponoc massdrol jest dosc toksyczny i nie mozna go dluzej stosowac. niezaczne cyklu dopuki nie bede mial wszystkiego od a do z , mam oslonke hepatil i liv 52 mam witaminy , wiec jeszcze tylko ten odblok musze ogarnac co i jak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
jeśli trafisz na dobry mdrol w te 4tyg tak cie porobi ze bedizesz miał dość czegokolwiek, moglbys od początku pojechać na 2tab i dolozyc jakiegoś propa, 12 klomow styknie na pct ale najlepiej jak bys wlasnie dluzej propa ciagnol żeby zejście było lagodnijsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Wstaw ta ankiete. To wazne komu sie doradza. Poza tym lodzianin dobrze ci napisal. Pomysl ile zrobisz treningow w ciagu 4tyg na dana partia i ile moze tam przybyc miesnia. Miesnia,a nie kg na wadze bo to co innego.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
193 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
193 cm
95 kg
27 lat
na silowni 1 rok
cel przyrost massy
cwicze 5 x w tygodniu
pon plecy i cardio
wt klatka i cardio
sr nogi
czw barki cardio
pt biceps triceps

biceps 39
klatka 115
brzuch 95
udo 64

dieta hmm.. jem to co zona ugotuje , zadnych fast foodow, duzo wody mineralnej
obecnie biore kreatyne
6 misiecy temu bralem 100 metki , to wszystko
jestem zdrowy nic nie boli nic nie strzyka

wyniki
klatka 120
martwy 150
przysiad 110

poziom tluszczu 21%
ppm 25.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
to jak z tym odblokiem po massdrolu? clomed pct wystarczy ? ile tego brac i jak dlugo ? z gory dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastrzyki

Następny temat

Wyniki badań w czasie cyklu

WHEY premium