SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywa z białem i gejner z wyższej półki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
biało - mówią że wpc ostrowia to shit
gejner - mass xxl / mega mass 4000 to cukry proste

a co jest półkę wyżej? macie coś co można polecić z czystym sumieniem pod każdym względem a nie kosztuje fortunę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bialko dobre i tanie bedzie z Vitamin Shopu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Vitamin Shop wcale nie jest tani. Przeliczając na taką samą ilość to w podobnej cenie wychodzi np. Ulimate Nutrition albo Dymatize. Tanio można dorwać System Protein 80 Olimpa.

Zmieniony przez - Miniak_DH w dniu 2009-07-06 15:54:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
ultimate protein z treca
lub wspomniane z witaminshopu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rush comes

a jesteś pewiem, ze biąlko i gainer to pozycje -ktore akurat w takiej konfiguracji- najbardziej nieodzowne i dobrze dobrane?

napisz jeszcze jak wielka dysponujesz fortuną, w jak dlugim czasie chcesz owe odzywki spozytkować/więc i pośrednio musisz wiedziec czego i w jakich ilościach brak w twojej diecie...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
poszły sogacze

ALE ŻADNEGO GAINER'A NIE PODALIŚCIE, CHODZI O PÓŁKĘ WYŻEJ NIŻ WEIDER MEGA MASS 4000 albo po prostu coś dobrego

odpowiadam
jeśli chodzi o mój przypadek to: odżywki chcę traktować jako awaryjne źródło makroskładników biała i węgli, losowo wypada co danego dnia nie dostarczam z diety.

mam jeszcze gejnera weider mega mass 4000 , kupiłem go 2 miechy temu, zjadłem na razie tylko 2 kg , ale bardzo możliwe że w przyszłości będzie mi trochę trudniej trzymać naturalną michę, chodzi o czas

pomyślałem że mógłbym mieć odżywę białową i gejnera max 25% biała, zły pomysł dla mnie?

widzę trec ultimate 3300 gram 165 zł plus przesyłka, za biało ze spokojem tyle mogę dać , bo opłaca się dorzucić żeby nie brać wpc 80 ostrowia prawda?
a biorąc pod uwagę to że mam krótki staż na siłce chyba nic droższego nie potrzebuję?

jeszcze coś , bez fałdomierza ale wyszedł mi bf 11 %, jak mam prawie zerowe skłonności do łapania fatowych oponek mogę jeść na spokojnie odżywy z ligi mass xxl i mega mass 4000?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no...nie do końca do tego zmierzalem; jesli wypada Ci jakiś posilek to wlaśnie[tak mniej/wiecej] dobierasz odzywkę, a to czy latwo łapiesz 'opnkę' czy nie jest kolejna ze wskazowek.

zastanow sie więc czego tak naprawde potrzebujesz[w najgorszym wypadku okresl prawdopodobieństwo].

moim zdaniem jesli masz juz gainer-a to nie ma sensu zamieniac go na kolejnego podobnego typu[mass xxl]
jedynie pozostalaby kwestiia bialka- i tu jesli nie jestes rowniez do końca pewien jakie to najwlaściwsza opcja bedzie zapewne takie, ktore mialoby kilka roznych frakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
kolację jem zawsze więc,
potrzebuję białko szybko wchłanialne i gainer z dobrymi węglami, białka max 25%

nikt nie podał mi gainera lepszego niż ten mega mass 4000 i mass xxl, podajcie coś

mam na oku:
Ultimate Protein od trec albo vitamin to akurat na moją kieszeń bez wysiłku [ koncentrat Białka Serwatkowego + Białko Mleka ]

a za wszystkie frakcje trza dopłacić z tego co widzę, no nie wiem czy jest sens...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
tyje się od nadmiaru kalorii, a nie od samych węgli

jak tak się boisz to weź up your mass z mhp, z opini wychodzi świetny bulk

ciekawy jest również nowy gainer z Gaspari Nutrition Reallmass chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
ten mój mega mass 4000 ma podane: węglowodany 68 g w tym cukier 58

więc jest to złe czy nie? niby tak ale na czym polega to zło? czym grozi skok poziomu cukru we krwi?
jak się różni wpływ na masę węgli złożonych a prostych?

proszę o odpowiedź na pytania albo link do odpowiedniego artykułu, te artykuły sfd'owskie które znalazłem nie satysfakcjonują mojego zainteresowania tym tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
generalnie wiekszosc gainerów nie zawiera odpowiedniej jakosci wegli. W skladzie maja albo cukryproste (typi glukoza/sachroza), albo maltodextryny (czyli wstepnie przetrawione skrobie, ktore wbrew pozorom nie sa "dlugowchlanialnymi weglami), albo niektore syfiaste - laktoze (pochodzacą z 'suszonej serwatki", która maja w skladzie). Ostatnimi czasy pojawiaja sie produky oparte na skrobii niehydrolizowanej (np mutant mass ktory zawiera vextrago, albo scitecowyjumbo), jest to rozwiazanie ciut lepsze. Dobrym pomyslem jest tez dodatnie dogainera tluszczy i blonnika - które beda obnizac calosciowa glikemie (chocby up your mass).

Nie wiem co chcialbys wiedziec dokladnie, ale generalnie kolejnosc jest taka: najgorszym rozwiazaniem jestprodukt oparty na glukozie i laktozie, troche lepszym roziwazaniem jest maltodextryna, jeszcze lepszym - wegle zlozone (amylopektyny - vitargo i vextrago), jeszcze lepiej jesli gainer nie jest zupelnie od tluuszczony i ma dodatek blonnika (choc tez bez przesady...).

osobiscie gainerownie kupuje, wole mix odzywki bialkowej - z nieprzetworzonymi źródłami weglowodanow (od rodzynek, poprzez banany, po ryz czy platki owsiane), ktore4 zaleznie odpory dnia i braków dodatje w roznej kombinacjiiroznych ilosciach (dorzucajac nieraz migdaly, orzechy czy pestki dyni/slonecznika).


tutaj tez masz ciekawy link: https://www.sfd.pl/Węglowodany..._a_raczej_Carbo_;-_-t316423.html

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-07-07 14:18:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i dodatki

Następny temat

magnez

WHEY premium