SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie i pomuzcie:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 477
Witam mam na imie gabrys lat-14 wzrost-170cm waga74-75kg otóż moim problemem jest duza warstwa tluszczu na ciele ,wczesniej cwiczylem abs II (poziom 1) robilem takze brzuszki robilem po 120 robilem takze pompki lecz na 20 przestalem teraz w srody i wtorki bd cwiczyl brazylijskie ju jitsu.

Pod warstwo sadła sa miesnie bo nawet jak napinam to czuje tylko ze niemoge ich zobaczyc przez tluszcz (mowie o brzuchu).

Teraz tak co mnie interesuje .
1.Utrata tluszczu utworzenie miesni klatki brzucha i rąk
2.40 cm w bicku ,104w klatce ,w pasie ok86.
Moje wymiary :
pas -97cm
klatka-100cm
bicek-33

Chcialbym cwiczyc w domu.
sprzet do cwiczen jaki posiadam:
hantle 4kg
worek treningowy
drążek

Bardzo bym prosil o jakis plan treningowy i diete.
Z gory dziekuje za pomoc

Tak wygladam :
[img=http://img223.imageshack.us/img223/1473/dsc01499m.th.jpg][/url] 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Z racji wieku wywal słodycze, fast food'y, mamie każ zrezygnować z mąki i wieprza na rzecz warzyw i chudego mięsa, do tego nie uciekaj z lekcji wychowania fizycznego i staraj się wolny czas wypełniać aktywnie, a nie siedząc na 4 literach przed środkami masowego przekazu. Oto słowo boże i Twoja Dieta :D

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 477
tak słodyczy to ja nie jem a na wf biegam jak głupi:) ale dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatyna bez miarki :P

Następny temat

Odchudzanie 18 Lat

WHEY premium