SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obecnie najpewniejszy testosteron lub mix testosteronow

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 5054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3272
panowie oststnio slyszy sie o wielu podrobkach tescia chodzi mi glownie o mixy omnadren i sustanon. chociaz pojedyncze testy tez podrabiaja. zalozylem temat zeby ustalic mniej wiecej jaki teststeron teraz najpewniejszy? co najmniej podrabiaja? slyszalem ze cido i iran dobry. prosze o pomoc moze to pomoze i innym.

wiem ze susta egipt nawet pewna

a tak wogole ktory z testosteronow polecacie do deki chodzi mi glownie o te pewniejsze srodki bo kupilem suste pakistanska i oczywiscie fejk i nie aplikuje tego:) wiec teraz mam dylemat co wybrac?? ktory z pewnych tesci jest dobry do deki???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24399 Napisanych postów 68084 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537790
niemam jakies tam specjalnej diety ...jem tyle co zawsze i to co zawsze

no to bilans kaloryczny w hvj na +

wiekszy apetyt ale na co masz?
ciastka, pizze, kebaby, lody ?
nie czaje
zrob mi jak i wszystkim w tym dziale przyjemnosc i idz w hvj do odzywiania

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
najpewniejsze sa apteczne

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3272
to wiem ale zadko kto ma dojscia do towarku z apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30753
enan norma robi co powinna

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
To naprawde zalezy od zrodla, kazda apteka poklepie elegancko - schering, norma, cido...Tylko musisz miec dobre dojscie i sprawdzic jak wszystko wyglada przed kupnem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5681
z mixow napewno moge polecic susteject-dziala 100% i lepszy od tych w 1 ml ampulkach (bynajmniej u mnie tak wszyscy uwazaja) mimo iz te w pojedynczych pochodza z bardzo pewnego zrodla- jednak nie dzialaja tak jak nalezy. a po suscie z ec zalewaja sie jak prosiaki- tzn dobre i prawidlowe dzialanie mixow tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie widze powodow do kupna underowych testow, kiedy rynek oferuje dobre apteczniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cido, iran, norma , shering

susta egipt, omnadren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Protazy jakie ty bzdury piszesz to sie w glowie nie miesci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
prolka cido norma

egipt omka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5681
GREGOR_ian- czemu tak brzydko podsumowales to co napisalem? takie jest moje zdanie. chlopak nie pyta i nie chce wypowiedzi TYLKO samego GREGOR'a_ian'a lecz wszyscy moga sie wypowiedziec. mam swoje zdanie w temacie i go nie zmienie bo bralem chyba wszystkie mixy wiec to moja osobista wypowiedz ktora byla poswiadczona testami na sobie i innych osob z mojego miasta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sutek , help

Następny temat

pytanko o ome + cachexan

WHEY premium