SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obawy przed redukcją

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 716
Witam, przez 7 miesięcy byłem w okresie masowania, przybrałem w tym czasie z 68kg do 77kg, następnie ok. 3 miesiące nie trzymałem ścisłej diety ale starałem się jeść rozważnie (waga stała w miejscu)
z obwodów mierzyłem tylko biceps z 31-32cm na 36,5cm
widzę również róznice w barkach, jestem z nich zadowolony
najmniej moim zdaniem ruszyło się w klatce mimo że wszystkie ćwiczenia wykonuje dobrze technicznie.

Z racji że miałem dietę od dietetyka + trenuje boks i pikę nożną, jakoś bardzo się nie otłuszczyłem, no ale wiadomo że cos tam fatu wpadło
Aktualnie chciłałbym zredukować do ok. 71kg ponieważ obecna waga przeszkadza mi w sporcie (dynamika, zwrotność) ale mam obawy,
że po redukcji będę wyglądał jak na początku i cały wysiłek pójdzie na marne.

dieta jaką ulozyłem na redukcje to ok. 2500kcal podzielone na 3 posiłki ponieważ tak jest mi wygodnie

śniadanie:
250 ml Mleko 3,2%
50g płatków owsianych
banan
30g odżywki białkowej
2 łyżki oliwy z oliwek

drugi posiłek (w szkole)
2 bułki grahamki
ser gouda
szynka z indyka
masło
pomarańcz

ostatni posiłek:

makaron 60g
serek cottage 2% 200g
banan
oliwa z oliwek 2 łyżki

co sądzicie o diecie?
polecacie mi redukcje?
czy wgl cos po niej zostanie i czy jakieś zarysy na brzuchu będą w ogóle widoczne?
czy klatka prawie w ogóle się nie ruszyła czy może to przez to że jest lekko otłuszczona?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na pewno po redukcji nie bedziesz tak wygladał moze nie będziesz musiał chodzić do 71 molze 73 wystarczy.

Co do odżywiania to słabo, gdzie jakieś miesa, ryby, wartosciwoe produkty, nie wiem czy tu uzbierasz 2500 kalorii

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 716
anubis84
Na pewno po redukcji nie bedziesz tak wygladał moze nie będziesz musiał chodzić do 71 molze 73 wystarczy.

Co do odżywiania to słabo, gdzie jakieś miesa, ryby, wartosciwoe produkty, nie wiem czy tu uzbierasz 2500 kalorii


a taka może być?








Zmieniony przez - Ultrasabg w dniu 2019-02-10 18:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
daj zrzut wg tego
tak licze ale jakoś mi nie wychodzi tu 99g tłuszczy chyba ze też ływki oliwy masz jakieś bardzo duze

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 716
anubis84
daj zrzut wg tego
tak licze ale jakoś mi nie wychodzi tu 99g tłuszczy chyba ze też ływki oliwy masz jakieś bardzo duze


jedna łyzka ma 10g


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 716
Zmieniony przez - Ultrasabg w dniu 2019-02-11 21:55:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 716
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli policzyłeś wszystko ok, 2g białka, 1-1,5g tłuszczu na kg masy ciała a reszta węgle
taka bombka węgli z rana? (w stosunku do reszty dnia) wolałbym część z tego przenieść na po treningu, tego mleka jak już musisz bo lubisz ok, ale też w sumie sporo go jest i jak masz tam WPC to niekoniecznie musisz z niego korzystać wg mnie dla smaku, w pierwszym ta oliwa to smakowo lepiej dorzucić np. orzechy
słabo z białkiem, bo masz 30% z WPC a to ma być uzupełnienei a nie jedno z głównych źródeł
masła na co 30g? jest dobre źródło, ale nie w takich ilościach zamień to na lepsze źródła np. orzechy, olej lniany, oliwa z oliwek, dorzuć tłuste ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 716
DJ_DoDo
jeżeli policzyłeś wszystko ok, 2g białka, 1-1,5g tłuszczu na kg masy ciała a reszta węgle
taka bombka węgli z rana? (w stosunku do reszty dnia) wolałbym część z tego przenieść na po treningu, tego mleka jak już musisz bo lubisz ok, ale też w sumie sporo go jest i jak masz tam WPC to niekoniecznie musisz z niego korzystać wg mnie dla smaku, w pierwszym ta oliwa to smakowo lepiej dorzucić np. orzechy
słabo z białkiem, bo masz 30% z WPC a to ma być uzupełnienei a nie jedno z głównych źródeł
masła na co 30g? jest dobre źródło, ale nie w takich ilościach zamień to na lepsze źródła np. orzechy, olej lniany, oliwa z oliwek, dorzuć tłuste ryby


to może ten pierwszy posilek po treningu, a rano czwarty lub trzeci?
a co do oliwy to przy tym pierwszym posiłku może lepiej zamienić na masło orzechowe?
a 30g masła mogę zamienić na np. 20g zeby posmarować chleb i 10g oleju lnianego którym posmaruje patelnie przed smażeniem jajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tzn żeby była jasność, posiłki ustalasz jak Ty preferujesz i jak dla Ciebie jest dobrze, bo liczy się nawet nei całodobowa ale całotygodniowa podaż, tylko to była moja sugestia, że osobiście wolalbym nie zaczynać z takiej bomby węgli od rana tym bardziej, że nie masz ich za wiele a wrzucić po treningu, więc możesz tak zamienić jeżeli Ci tak wygodnie
masło orzechowe z orzechów ziemnych nie jest zbyt dobrym źródłem tłuszczy, oliwa z oliwek jest lepsza
mnasło do posmarowania ok, ale czy potrzebujesz aż 20g? 10 nie wystarczy? na oleju lnianym nie smażymy, to największy grzech jaki można z nim zrobić, jak już do do krótkiego i nie w zbyt wysokiej temperaturze oliwa z oliwek, ale też jednak lepiej na zimno, smażymy na oleju kokosowym, maśle (klarowanym szczególnie), smalcu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta słodkości Deficyt Kaloryczny

Następny temat

Słodycze bez zawartości tłuszczy (same węglowodany)

WHEY premium