SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowa suplementacja - regeneracja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1038
Witam, aktualnie moja suplementacja wygląda w ten sposób: Bcaa Powder, Mono Kreatyny, BA (jestem w połowie cyklu). Przed tym cyklem wyglądała tak: BCAA PLUS IHS i Crea Fight IHS. I w przypadku tego co jest teraz zdecydowanie na plus poszła siła ale regeneracja była lepsza w przypadku zestawu z IHS.
1. Czy moglibyście polecić jakiś fajny produkt potreningowy właśnie na regenerację i ew. jakąś przedtreningówkę.
2. Wiem, że część potreningówek zawiera w sobie aminokwasy - czy jest sens oprócz takiej potreningówki stosować jeszcze bcaa? Na logikę wydaje się, że nie.
3. Wymyśliłem sobie taki regenerator: https://sklep.sfd.pl/MusclePharm_RE-CON-opis27087.html jeżeli uważacie, że jest jakiś lepszy produkt - bardziej kompletny to podajcie ewentualnie jeśli według Was to za mało to myślałem, żeby dołożyć przed https://sklep.sfd.pl/Optimum_Gold_Standard_Pre-Workout-opis32256.html ale nie wiem czy to konieczne. Prośba o opinię


171/72, 25 lat, trenuję dużo 6 dni w tygodniu po 2h. Zależy mi na jak najbardziej optymalnym zestawie. Zależy mi bardzo na dobrej regeneracji, żeby mógł trenować jak najwięcej, bo trenuję Street Workout a to już nie hobby tylko styl życia ;) Pytam zawczasu, bo staram się zagłębiać coraz bardziej w suplementację i zoptymalizować swoje treningi do maximum. Sylwetka dla mnie to drugorzędna sprawa, chociaż progress jest niesamowity i już jestem mega zadowolony z tego jak wyglądam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
calkiem niezly zestawik sobie skleiles. ja bym przy nim zostal.
bcaa mozna troszke dorzucic do popijania una trening

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1038
Tylko ta regeneracja trochę aktualnie kuleje (lepiej czułem się kiedy po treningu brałem ihs creafight), dlatego skłaniałem się do tego co w pkt. 3 napisałem. Jestem po prostu przemęczony. Może to kwestia zrobienia restu 2-3 dni. ale ja nie potrafię usiedzieć bez treningu


Zmieniony przez - fabian__90 w dniu 2015-05-20 15:04:34

Zmieniony przez - fabian__90 w dniu 2015-05-20 15:04:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mialem na mysli wlasnie pkt 3 piszac "zestawik"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1038
To jeszcze pytanie czy ten zestaw stosować w cyklach czy można cały czas. I jeszcze jedno pytanie: stosowanie kreatyny powoduje zatrzymywanie wody w organizmie... czy sięgnąć po jakiś środek zwalczający wodę podskórną czy olać to? Przy trenowaniu SW znaczny wzrost wagi utrudnia niektóre ewolucje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
fabian__90
Jestem po prostu przemęczony. Może to kwestia zrobienia restu 2-3 dni. ale ja nie potrafię usiedzieć bez treningu



Czasami jak człowiek przemęczony to ten trening może przynieść więcej szkody niż pożytku
regeneracja jest bardzo ważna, na prawdę warto czasem odpocząć te pare dni... mimo że sam wiem jak ciężko odpuścić trening
ale tak jak mówie... odpocząć, wyspać sie porządnie i podjeść




fabian__90
To jeszcze pytanie czy ten zestaw stosować w cyklach czy można cały czas. I jeszcze jedno pytanie: stosowanie kreatyny powoduje zatrzymywanie wody w organizmie... czy sięgnąć po jakiś środek zwalczający wodę podskórną czy olać to? Przy trenowaniu SW znaczny wzrost wagi utrudnia niektóre ewolucje...



Można wrzucić do stałej suplementacji.
Środki na schodzenie wody zdecydowanie olać, a to czy Cie "podleje" czy nie to głównie będzie kwestią diety

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-05-20 15:33:39

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
po ile godzin spisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1038
Śpię zazwyczaj ok. 7 godzin - wydaje mi się, że wystarczająco.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia, Sport Walki + odżywki

Następny temat

siłka, sport walki, odżywki (wybór, dawkowanie)

WHEY premium