SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowa fota tiny atakuje

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
No ładnie ... jak zawsze z resztą ... sogacz leci ...

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
masa rządzi!!!!

sog jak wejdzie

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
dzieki takim ludzim jak ty mam do czego dążyć ! pozdro i sog

kiedyś jak zaczynałem ćwiczyć to najlepszy koleś cyborg na siłowni brał 160 na płaskiej i powiedziałem sobie że go kiedyś pokonam

udało mi sie i ide dalej. sport to rywalizacja !

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14979
Tiny- widzialem cie kiedys w TV z Pudzianem bylo to chyba na Arnold Clasic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
cichy nie bylem ale teraz z pudzianem jade na bahamy na mistrzostwa swiata mateusz tak bylem na arnold classic dzieki panowie za odpowiedzi od czerwca nie robie nog ani ciagow mam kontuzje i niemgoe robic troche sie lecze ostanio zaduzo przezylem same wypadki ale nsie nie poddaje i ide do przodu jak moge nogi jeszcze sa mocne moje ale musze zaczac je lekko przyzwyczajac bo juz nie chce mi sie samej gory pakowac nogi i grzbie najwazniejszy pamietajcie dzieki jeszczer az

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
nie jestes za wysoki (maly tez nei jestes :) i bardzo ladnie to wyglada, podoba mi sie, tez taki bede :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
TINY to jak bedziesz w Polsce gdzies tutaj nie daleko. W wielkopolsce to na bank wpadne. Ustawimy sie i troche ludzi z forum tez zabiore, wiec daj znac !
Pozdrawiam !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
spoko cichy niema sprawy jak bede to teraz na pewnoo sie spotkamy wypijemy tez cos ale nie duzo wiesz jak jest z forma hehehehehe

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
tiny co robisz na kapury ?

ja robie szrugsy ze sztangą z przodu, sztanga w wąskim chwycie pod brodę i dwa specjalne izolowane ćwiczenia na kark

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Tiny to ja wezme jakas odzywke bialkowa i piwo bedziemy popijac proteinkami i nie bedzie tak zle
Pozdrawiam !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kazdy daje to ja tez dam //dziarka

Następny temat

photo

WHEY premium