SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

novedex XT proszę o pomoc,

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
Hej
Jem już novadexa XT z Gaspari nutrition juz półtora tygodnia, i ostatnio czuję , że mam problemy ze spuszczeniem z bicza, czytałem że to różnie działa na każdego. Sam nie wiem co robić czy przerwać kuracje. Dodam że kupiłem 2 opakowania jak zaleca producent. Proszę o jakieś porady
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
wiesz może i nie siedzi nic po za tym co na etykiecie, ale co to jest [6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol]
[3, 17-keto-etiochol-triene]
[3’,5,7-trihydroxy-4’-methoxyflavone] to ja nie wiem:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
Niestety tak to na novedexie jest.Bierzesz zma?Pod koniec novedexu tribulus i sie unormuje.
pzdr

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
No nie biorę zema, mam jeszcze trochę Cynku z Olimpu, na koniec na pewno przywalę tribulus. Rozmawiałem z koleszką z siłowni on prohormon bierze i mówi ze tak samo ma jak ja na novadexie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
pie.....enie PH nic nie maja do novedexu nie bój się
tak reagujesz poprostu na niego

wiele osób ma spadek libido po tym środku , zdarzały się senności po nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
jakie dawki bierzesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
Spoko wiecie chciałem się upewnić, bo słyszałem że spadek libido to norma na tym wynalazku. Zapodam na koniec jakiegoś tribulusa czy coś takiego i mam nadzieję że będzie git.(może polecicie mi coś)
Dawki biorę 2 tabsy na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
dobrze działa ten środek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
Guetta zalezy od celu,jako ubijaczka bardzo dobrze sie u mnie sprawdzil.
Tribulus moze aminostar 240kaps za 58zeta mi podszedl

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
j/barto3130
lub tribulon z trecka, albo fitmaxa tribu up
https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=Tribulon
https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=tribu up 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
opisz dokladniej o co chodzi.

ja mialem spadek libido. Tzn jakby to okreslic spade kzainteresowania,ale jak juz dochodzilo do czegos to bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
mam jeszcze ważne pytanie do was. Mam wesele za 2 tyg i to będzie końcówka 1 opakowania a więc już szczyt podniesienia teścia przynajmniej tak podaje producent, że po 4 tyg. jest max wzrost. Co do tego wesela to wiem, że najlepiej nie pić, ale jak już bym coś wypił to zresetuje mi alkohol ten poziom teścia?? Nie wiem co robić, ja zawsze się wymiguje od picia ale na weselu będzie ciężej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc w suplementacji

Następny temat

kreatyna czy tak ma byc?

WHEY premium