SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

norditropin simplexx

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
b50 - 100% zgody, w pl chcesz sie dowiedziec, to naprawde musisz miec kontakty bo nikt ci nic nie powiem, za granica inna bajka, jeszcze mozna z nimi potrenowac, no chyba ze chcesz konkretne indiwidulane porady to czasami trzeba sypnac siana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Wiem Kult, ze chodzilo Ci o miejscowosc tylko zjadlem przyimek "w":) Przy Alasce na szczescie juz nie zjadlem, bo tez bys pomyslal, ze o osobie pisze;)

A te dawki insy jesli to prawda, to faktycznie bez szalenstw.
W PL zalezy od czlowieka, ale faktycznie wiekszosc zawodnikow nabiera wody w usta, ale jak sie ich blizej zna to juz cos tam podszepna. Ale chyba w UK tez nie ma tak, ze pierwszemu lepszego kolesiowi, ktory ich o cos pyta na silce mowia dokladnie co i ile wala? Czy sie myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie nie tak nie ma, trzeba byc w klimacie troche bo frajerow jest duzo, nikt nie bedzie gadal ot tak. Pheneme - ie chodzilo mi o miejscowosc a o czlowieka ktory tam trenowal i mial swoja silke, ma nadal w piwnicy:) pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ale nie wiem dokladnie czy te 60 iu to jest 1 dose czy daily haha

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Be, chyba pojedynczy patrzac na tego konia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha dobre:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Co do 3-4iu dziennie a 8-10iu to chyba jest jednak roznica? Budowa masy i sily na 8-10iu gh i insie a "regeneracja i lepsze spanie" po 3-4iu to chyba duza roznica nie? Kwestia tego kto bierze 3iu a kto 8iu jest raczej zasobnosc portfela.
Wiekszosc nie bierze wcale.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-04-24 10:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
ja bym wolal posowac obecna dziewczyne Zaka ,z tego co rozmawialem z dilem to w polsce sporo farmacji hgh wbijala swego czasu Doda
stary trojboista to corce podpowiedzial ci i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Doda jak Doda. Zebys wiedzial co ten jegomosc rozpisuje 15-16 latkom na swojej silce, to wielu ekspertow z sfd by sie zdziwilo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
ja już samego hgh nie weznę przy 4iu po 6miechach efekt niewspómierny do ceny.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy igly 08x40mm nadaja sie do injekcji w udo?

Następny temat

Co po cyklu ?

WHEY premium