SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nolvadex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
ja skumałem, że już po cyklu jesteś i że teraz PCT robisz.

zmień na co 2 dni i już będzie git, poźniej ewentualnie podkręcisz dawke..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
Czyli walic 1 amp(1 ml) co 2 dni.. a pozniej jak? wklejam zdjęcie tego propa.
http://img512.imageshack.us/my.php?image=dsc00004cc0.jpg 

Zmieniony przez - lysol24 w dniu 2008-12-29 19:28:11

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
moze ktos odp za _YaKuZa_ bo cos zamilkl :)

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94771 Napisanych postów 364766 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670031
po pierwsze za mała ilość jak na cykl i vinka i propka,po następne to zdjęcie się nie otwiera,oraz myśle że masz jakiegoś wała tego propa a vinko jakiej firmy z ciekawości?poza tym rozpiszemy ci cykl jak dasz ankiete.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
po pierwsze nie chce rozpisanego cyklu jest to moj pierwszy wiec wiecej winka nie chce to rada mojego lekarza co do wina. tylko chce rady co do propka a propek mi sie fotka otwiera i jest kupiony w aptece tylko ruskiej:)

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94771 Napisanych postów 364766 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670031
a czy lekarz cię uświadomił że okres półtrwania vinka i propka jest do 48h?i branie tych środków co 3 dni będzie bardzo wpływało na poziom ich w organiźmie?skoro nie możesz wziąść więcej niż 10 vinka to mija się z celem branie go wogóle może pasowało by zmienić vinko na inny środek?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
winko bede bral 4 tyg z hakiem wiec chyba nie jest tak tragicznie a ty mi radzisz brac co 2 dni winko? nie chce innego poniewaz winko juz zakupilem... teraz mysle czy wierzyc lekarzowi czy wam :D

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94771 Napisanych postów 364766 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670031
propa i vinko w systemie co dzień lub co max 2 dni biorą amatorzy koksowania od lat w ten sposób w ilościach myśle że na świecie w milionach,czyli twój lekarz jest niezbyt douczony w temacie wspomagania się saa w bodybuldingu,takie moje zdanie poczytaj sobie to forum i sam sobie odpowiesz kto ma racje.Poza tym mozesz i poszukać na innych forach będzie to samo.Teraz sobie odpowiedz komu wierzysz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
no czytalem o winku ze wlasnie 48h ale o tostku czytalem ze co 2 lub 3 dni co do wina to mnie przekonujesz:)

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
jak Cie dobrze rozumie to winko walic co dwa dni po 1 ml??

Doping.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Phera plex

Następny temat

Jakie macie zdanie o...?

WHEY premium