SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niskie cisnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
ja mówię o tym co ci się stanie z libido po cyklu z taką ilością deki
a z tak małą ilością testa
ja nie mówię na cyklu tylko po....
poczytaj o deca dicku

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
no wiem co to jest powoduje zmiany czego juz doswiadczam a wiadomo towar odstawisz jestes dosc mocno zablokowany po takim cyklu i dopuki organizm nie zacznie wytwarzac wlasnego testa to bedzie "dzien dobry"

a od czego jest PCT mi powiedz???

gdyby bylo tak jak mowisz nikt kto jeszcze chce sobie poruchac nie wbił by deki

powiem ci kiedys popelnilem blad mlodosci jak to sie mowi i przybilem deke w dawce wiekszej niz teraz czyli 400mg/ew bez testa tylko z metą -wszystko szlo pieknie ladnie nie podziobalem sobie na cyklu jaja w stanie normalnym dalem tylko 2 liscie cloma i moj mały witał mnie o poranku na bacznosc ;)

tak wiec odpowiedz jest prosta jak mowisz co bedzie po cyklu no wiadomo co bedzie dopuki organizm nie zacznie dzialac sam ale to nie jest jakis rok czy ile tam miales na mysli zanim wszystko wroci do normy to kwestia kilku dni moze tyg w moim przypadku ;) dosc nieprzyjemna sprawa na ktora przygotowalem swoja kobiete ;p dodatkowo mam booster czego jeszcze nie uzywalem ciekawi mnie co zaobserwuje

znam swoj organizm gdybym obserwował jakis zrzut to bym sie za to nie łapał takze wiem co mowie, nie jestem zadnym doktorkiem medycyny ciagle lapie jakies doswiadczenie ale nie powiedzial bym ze sie kalecze tym sportem

kazdy łąpiac sie za deke musi miec pojecie i jest swiadomy co robi, nie lubie jej pod tym katem ale ladnie robi i nie powiem ze nie siegne jej nigdy wiecej

koniec imprezy dziekuje dobranoc

Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-05-25 18:59:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
panowie uświadomcie sobie w końcu wysoki poziom prolaktyny, tu nie chodzi o samą blokadę po sterydach tylko właśnie o to.
ona odpowiada za to, że nie chce wam się seksu.
masz jej najwięcej po orgazmie...i organizm czuję podobnie nasycony
ot cały problem deca durabolinu. dopóki się nie obniży, dopóty nie będziesz czuł pociągu płciowego.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
oski tylko w tym problem ze ja poped to mam taki ze mogl bym skakac na kobiecie dniami i nocami tylko sprzet nie bardzo na to pozwala a czy odblok czy towar to u mnie nie ma czegos takiego ze mi sie nie chce , czasami chcial bym zeby mi sie nie chcialo bo czasem z kobieta mam zwarcia o to ze niewyzyty kon jestem ;)

yebac yebac tylko to ;d z tym mam problem ze za bardzo bym chcial a w tygodniu nie mam dostepu do swojej na obce nie chodze tak na marginesie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
pierd.olenie o szopenie ja jestem po cyklu gdzie w koncowce lecialo npp 700mg/week i tylko o tydzien dluzej enan 580mg/week i mam taki blok, ze jak przyprowadzisz mi swoja dziewczyne na noc to juz do Ciebie nie wroci

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
siedzisz na forum to poczytaj
niejeden ma z tym problem
a że tobie nic nie jest, to się ciesz

a po 1 brałeś krótki ester, a nie durabolin
a po 2 brałeś teścia tydzien dłużej czyli prawidłowo
a po 3 mówisz o ostatnim tygodniu i jedynie tam dodajesz dużą dawkę npp
a po 4 jak brałeś enana tydzień dłużej, to jeszcze dodaj jego dłuższyokres półtrwania do tego ostatniego tygodnia
i wyjdzie ci jakieś 21-25 dni (tydzien plus 10-14dni )wyższego poziomu teścia
więc nie masz co porównywać

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
npp ponoc rownie mocno blokuje chodz szybciej mozna sie odblokowac, 700mg bilem 2tyg(a lacznie 10tyg) a te 25dni to z dupy zes wytrzasnal, bo npp tak samo ma 3dni okres poltrwania, wiec jak cos 18dni(7+14-3), a po za tym nie oszukujmy sie po tyg to dlugi estr jest juz w minimalnej ilosci w organizmie.

poprostu co organizm to inna reakcja

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-05-25 22:13:43

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
pare dni w tą czy w tamtą
poza tym teśc jest skumulowany i może dłużej się w takiej ilości
rozkładać czy się mylę?
odbijaj soga

Zmieniony przez - oSKI_TM88 w dniu 2010-05-25 22:26:31

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
odbijaj soga a co to ping-pong
nie no odbilem

z tego co czytalem owszem utrzymuje sie dlugo, ale przy malej dawce czyli leczniczej 1 shot co 2 tyg i masz stale stezenie
dlaczego bijemy co 5,4 nawet 3 dni bo przy wiekszych ilosciach szybko spada stezenie, tak by kazdy sobie wbil 1-2g raz na 2tyg i po problemie

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-05-25 22:33:20

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-05-25 22:33:31

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
jasne :) ja tam kiedyś na forum znalazłem
ktoś kiedyś przeliczał ile dokładnie siedzą estry
na zasadzie ich kumulacji
tam konkretnie była deca
ale może to jest podobnie z innymi
fajna klata dążę do takiej, ale mi się nie udaje :)
trzymaj się
ps. jak masz jakiś dobry sposób na piersiowe to poradź coś

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NORDIC Gonadotropina

Następny temat

pytanie?jak to jest??

WHEY premium